18 грудня 2018 • № 50 (1534)

Представники «Дельфіна» — зі сріблом та бронзою

У Харкові протягом чотирьох днів проходили головні змагання року для плавців – чемпіонат України та чемпіонат серед молоді. Представники Полтавщини здобули чотири медалі й були близькими до завоювання ще кількох нагород. Так, двоє вихованців комунального закладу «Полтавська ДЮСШ №3 з плавання «Дельфін» потрапили до числа призерів. На дистанції 100 м батерфляєм Любомир Лемешко завоював срібло, а серед молоді бронзу на дистанції 200 м вільним стилем здобув титулований спортсмен Євген Дубницький. Готували хлопців тренер Зоя Мороз та заслужений тренер України Ірина Астапова.

Три медалі в жіночій першості здобула Марина Надточій із Комсомольська: дві срібні (на 200-метрівці комплексного плавання та 100-метрівці брасом) і бронзова (на 50-метрівці брасом). У командному медальному заліку чемпіонату України збірна Полтавщини посіла восьме місце.

В окремому командному медальному заліку молодіжного чемпіонату країни збірна Полтавщини посіла дев'яте місце, завоювавши одну бронзову медаль (Євген Дубницький), також в активі молодіжної збірної два четвертих місця, які посідав Богдан Касьян.