10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Стали відомі імена борців, які представлятимуть Полтавщину на чемпіонаті України

На Полтавщині пройшли відбіркові змагання, за результатами яких сформована збірна команда, що відстоюватиме честь області на чемпіонаті України з вільної боротьби.

18 квітня відбувся чемпіонат Полтавської області з вільної боротьби серед юнаків 1998–2000 р.н. Спортсмени в десяти вагових категоріях змагалися не тільки за першість, а й виборювали право представляти Полтавську область на чемпіонаті України.

За результатами цих змагань сформована збірна команда Полтавської області для виступу на чемпіонаті України серед юнаків, який відбудеться 17 травня в Херсоні, – розповів тренер відділення боротьби ДЮСШ «Авангард» Іван Блащак. У ваговій категорії до 42 кг першість виборов вихованець ДЮСШ «Авангард» Артем Кривенко. Нагадаємо, що Артем минулого року вже ставав бронзовим призером чемпіонату України. У категорії до 46 кг перемогу здобув Данило Жук (ДЮСШ №4), у ваговій категорії до 54 кг перше місце посів Ярослав Бредун (ДЮСШ «Авангард»), у категорії 58 кг кращим став Олександр Цимбаленко (м. Лубни), а у ваговій категорії 63 кг найсильнішим виявився Дмитро Таракан, вихованець ДЮСШ «Авангард», у категорії 69 кг перемогу виборов Магомед Гаджимагомедов (м.Лубни), у ваговій категорії 76 кг – Дмитро Тихонюк, представник ДЮСШ «Авангард», серед борців вагової категорії 85 кг лідерство здобув Вадим Дейнека (м. Лубни), у ваговій категорії 100 кг першість посів Олександр Мацюк (ДЮСШ «Авангард»). Змагання пройшли на хорошому організаційному рівні, спортсмени показали непогану та змістовну боротьбу.

Нині на переможців змагань чекає тренувальний збір та підготовка до чемпіонату України.