26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Полтавське ГРУ ПриватБанку провело доброчинну акцію

Благодійність, благочинність, безкорислива допомога – не порожні слова для ПриватБанку. Днями до храму "Віри, Надії, Любові та матері їх Софії" працівники Полтавського ГРУ ПриватБанку привезли одяг, взуття, посуд та багато іншого. Усе це призначалося дітям-сиротам з Полтавського туберкульозного диспансеру, а також родинам, які переїхали сюди з зони проведення АТО. Благодійний центр "Благо", створений при храмі, уже давно допомагає всім обездоленим. ПриватБанк також долучається в міру сил і можливостей.

"Не так важливий акт матеріальної допомоги, як саме ставлення до проблеми, як почуття, з яким ця допомога надається, – говорить митрополит Полтавський і Миргородський Филип. – У цьому відношенні ПриватБанк може слугувати прикладом для багатьох інших підприємств і організацій. Адже тут треба розуміти, що допомога обездоленим дітям не може вичерпуватися разовим подарунком. Про цих дітей треба дбати постійно. У ПриватБанку це добре усвідомлюють і допомагають стільки, як зараз мало хто допомагає, долучаючись до більшості акцій милосердя. Від імені Української Православної Церкви я щиро дякую Полтавському ГРУ ПриватБанку і особисто Олександру Григоровичу Цисю. Ця людина прекрасно розуміє, що милосердя вимірюється не тисячею добрих слів, а тисячами добрих вчинків".

Уже другий рік поспіль Полтавське ГРУ ПриватБанк опікується Велико-Будищанським Свято-Троїцьким жіночим монастирем. Жіночій обителі допомагають з ремонтними роботами, передають побутову техніку, одяг, взуття тощо.

"Для того, щоб допомогти людині, потрібно не так і багато, – говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись, – насамперед треба навчитися бачити не тільки себе, а й навколишній світ, у якому не завжди все влаштовано так, як би нам того хотілося. Але тому ми й називаємось людьми, тому й живемо в суспільстві, щоб робити цей світ кращим. Це правда, що від добра добра не шукають. Але добро, зроблене один раз, має могутній голос і тисячократне відлуння. Пам'ятаймо про це".

Іван Мольченко, 30.04.2015, 10:25693
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень