20 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

Кращу студентську пару визначили втретє

«Пара-BEST»: Денис Супрун і Людмила Бикова.
У приміщенні Полтавського міського Будинку культури вже втретє відбувся конкурс краси і талантів «Пара-BEST» серед студентів технікумів і коледжів міста.

– Раніше цей конкурс ми проводили до Дня закоханих, а цього року – навесні, тому, що з цією порою в нас асоціюється все найкраще, пробудження почуттів, оживає природа. Студенти теж стають більш активними, емоційними і готовими до розкриття своїх талантів, – зазначила заступник міського голови Світлана Порохня. – Такі конкурси допомагають студентам розкрити свій творчий потенціал, формують уміння презентувати себе, виховують культуру спілкування та стосунків із протилежною статтю.

П'ять студентських пар, які брали участь у конкурсі, довго і старанно до нього готувалися. Програма конкурсу складалася з чотирьох епізодів: «Презентація», «Конкурс талантів», «Стиляги» та «Вечірнє дефіле». Кожен виступ був неповторний і оригінальний. Наприклад, у другому епізоді конкурсанти танцювали сучасні та народні танці, читали реп і навіть показували стріт воркаут. І все це відбувалося за несамовитої підтримки уболівальників, голос яких теж враховувався в окремій номінації.

У перервах між епізодами виступали кращі творчі колективи нашого міста.

Усі з нетерпінням чекали оголошення головного переможця, але перед цим члени журі відзначили пари в окремих номінаціях.

«Містер та міс елегантність» – пара №4. Олександр Кириченко та Тетяна Тарбес, студенти комунального вищого навчального закладу «Полтавський базовий медичний коледж».
«Містер та міс оригінальність» – пара №5. Роман Макаревич і Марина Голега, студенти Полтавського кооперативного технікуму.
«Містер та міс темперамент» – пара №1. Богдан Думенко та Анна Пишненко, студенти Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка.
«Містер та міс артистичність» – пара №2. Денис Супрун і Людмила Бикова, студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва.
«Містер та міс стиль» – пара №3. Олег Суханов і Катерина Михайлик, студенти Полтавського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій. Ця пара також стала переможцем народної номінації «Приз глядацьких симпатій» і отримала подарунок та фотосесію від «Полтавського вісника».

Головний приз і титул «Пара-BEST» отримали Денис Супрун і Людмила Бикова.

Організаторами конкурсу виступили Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва.
Володимир Сулименко, 30.04.2015, 15:00765
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень