22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Учні гімназії №6 достойно захищають честь закладу

Бути гімназистом – висока честь і велика відповідальність як перед іншими людьми, так і перед собою. Саме такого принципу дотримуються учні Полтавської гімназії №6. Із 1998 року в навчальному закладі існує традиція щовесни відзначати тих, хто впродовж року захищав горде звання гімназиста на різноманітних конкурсах та олімпіадах. Тож цими квітневими днями грамоти і дипломи знайшли своїх героїв.

– Щоразу це свято хвилююче і неповторне. Моє серце завмирає від гордості і радості за таку талановиту, активну, енергійну молодь. Пишаюся своїми колегами, котрі плекають кожну дитячу душу, запалюють її своїм інтелектом, добром і любов’ю, – зазначила, відкриваючи свято, директор Полтавської гімназії №6 Людмила Мирошниченко.

Разом із начальником управління освіти м. Полтави Наталією Дороховою директор гімназії вручила дипломи і грамоти кращим учням і вчителям. Сцена великого актового залу Полтавського педуніверситету, де проходив захід, ледве вмістила всіх переможців, призерів захисту робіт Малої академії наук і предметних олімпіад різних рівнів. І це не випадковість, а, скоріше, закономірність, говорять у гімназії. Адже протягом року її вихованці наполегливо працюють, щоб гідно захищати честь свого навчального закладу.

Директор гімназії №6 Людмила Мирошниченко та начальник управління освіти Наталія Дорохова вручають заслужені нагороди кращим учням.
Першою отримала заслужену нагороду Ольга Купар, яка стала переможницею всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з німецької мови. Найменша гімназистка, котра цього дня отримала грамоту, – третьокласниця Софія Сазонова, яка перемогла у всеукраїнському конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Загалом 73 учні отримали цього дня дипломи та грамоти.

– За останні чотири роки на всеукраїнському рівні в олімпіадах полтавці отримували три-чотири перемоги. І дуже приємно констатувати, що нині їх 11, і дві перемоги – гімназії №6. Такі досягнення можуть бути тільки у небайдужих учителів-професіоналів, небайдужих батьків, які підтримують своїх дітей, і звичайно, у талановитих, обдарованих дітей, які хочуть навчатися, – сказала Наталія Дорохова.

Гімназисти не тільки добре вчаться. У навчальному закладі працюють творчі колективи, кращі з яких теж отримали нагороди: команда «Лідер», яка здобула перше місце в обласному конкурсі «Дебати», команда «Первоцвіт», зразковий театр естрадної пісні «Перевертундія», театральний колектив, волонтерський загін «Струмок». Свої таланти обдаровані гімназисти продемонстрували на святковому концерті. Постійні його глядачі та батьки зізнаються: рівень майстерності дітей щороку зростає.

Наближаються літні канікули, тож після напруженого навчання і таких блискучих перемог школярам потрібно відпочити, набратися сил. За дорученням міського голови начальник управління освіти передала Людмилі Мирошниченко сертифікат на оздоровлення 17 учнів в оздоровчому позаміському таборі в Новосанжарському районі на суму близько 60 тис. грн. А учнів 2-4 класів запросили відвідати зоопарк і безкоштовно покататися на атракціонах у міському парку «Перемога». Від колективу гімназії міському голові теж передали подарунок – роботу випускниці Тетяни Бородай «Біла альтанка».
Наступного року, запевняють гімназисти, перемог буде більше, а честь гімназії захищатимуть не тільки у Полтаві, а на теренах усієї України.
Наталія Вісич, 30.04.2015, 15:132926
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень