10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Гарно привітали тренера з ювілеєм

Захисник «Ворскли» Арменд Даллку: боротись до останнього.
«Металіст» (Харків) – «Ворскла» (Полтава) – 0:2. Голи: Громов, 47, Ковпак, 65

Це була зустріч у Харкові між двома претендентами на п’яте єврокубкове місце. «Металісту» дуже пощастило, що в його ворота в першому таймі не залетів жоден м’яч. «Ворскла» методично накочувала на суперника свої атаки, тож до кінця першого тайму було стійке враження того, що полтавці мали б вести в рахунку. Чого варті три реальні нагоди для взяття воріт, які втратив Шиндер, а Ковпак вийшов один на один і… влучив у стійку.

Свою перевагу «Ворскла» швидко реалізувала по перерві. Ковпак легко розібрався із Селіним на правому фланзі, виконав навісну передачу. Булят у намаганні перехопити м’яч тільки підбив його вище, а шкіряний опустився прямо на голову Громову, який і став автором гола – 0:1.

Другий гол «Ворскли» став яскравим відображенням того, що робилося на полі. Турсунов з центральної зони віддав зрячу передачу на правий фланг на Сапая. Вадим миттєво відпасував до центру на Ковпака, а нападник, перебуваючи без опіки, у дотик легенько пробив у кут воріт Сидоренка – 0:2. Олександр зробив собі гарний подарунок до ювілейного 250-го матчу в чемпіонатах України. Проте головним подарунком від «Ворскли» для головного тренера команди Василя Сачка була перемога в його сорокарічний ювілей.

Результати інших матчів 22 туру Прем'єр-ліги України: «Іллічівець» – «Карпати» – 1:0, «Зоря» – «Металург» Д – 4:2, «Чорноморець» – «Дніпро» – 0:3, «Олімпік» – «Металург» З – 0:0, «Динамо» – «Говерла» – 6:0, «Волинь» – «Шахтар» – 0:0.