18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Олександр Мамай завітав до «Метіди»

У середу, 13 травня, міський голова Олександр Мамай відвідав центр повного гармонійного розвитку для дітей і дорослих «Метіда».

Варто зауважити, що цей заклад свого роду унікальний, оскільки робота всього колективу професіоналів спрямована на те, щоб із маленької людини сформувати цілісну особистість з правильними життєвими цінностями, адаптовану до соціуму, відкриту для навчання та пізнання світу. У центрі є дитячий фітнес і йога, театральна майстерня, тут навчають гончарства, малювання, технік орігамі та карігамі та ще безлічі цікавих і корисних речей.

Директор закладу Олена Сокальська не без гордості говорить про те, що цей центр облаштований не просто з любов'ю, а й з урахуванням потреб маленьких вихованців та їхніх батьків.

– Як психолог я добре знаю, наскільки важливо змалечку спрямувати дитину так, щоб вона не замкнулася в собі, не страждала від комплексів, а батьки знали, як поводитися зі своїми сином чи донькою, щоб із цих дітей виросли впевнені в собі та успішні люди. Гармонійний розвиток має на увазі повний життєвий комфорт у відчуттях людини, тобто коли вона щаслива. Наш слоган: «Щаслива дитина – щасливі її батьки».

За словами Олени Сокальської, у центрі працюють фахівці високого рівня, які пройшли навчання і практику, освоїли всі потрібні методи роботи з дітьми й дорослими. Це необхідні сфери розвитку гармонійної особистості (логічні, соціальні, психологічні, фізіологічні та творчі).
Наймолодшим вихованцям центру – два роки, а на сьогодні його відвідують 50 дітей.

Олександр Мамай разом зі своїм заступником Світланою Порохнею пройшлися кабінетами «Метіди», кожен із яких оздоблений відповідно до провідних педагогічних та психологічних вимог по роботі з дітьми, спробував себе як гончар, скуштував карпатський фіточай.

– Заклад такого рівня відвідую чи не вперше, – поділився міський голова своїми враженнями. – Я приємно здивований тим, як якісно і професійно тут усе зроблено, наскільки різнобічна програма навчання, наскільки все пройнято турботою про вихованців. Особисто буду радити всім керівникам дошкільних закладів Полтави, аби вони відвідали «Метіду» й почерпнули для себе досвід організації роботи з малюками, подивилися на роботу фахівців і щось узяли для себе.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.05.2015, 15:28677
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень