24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Полтавське комунальне БТІ допоможе полтавцям порівняти реальну площу помешкання із номінальною

Ось уже понад два роки полтавське комунальне БТІ допомагає жителям міста та області розв’язувати важливі питання, пов’язані з нерухомим майном. За час роботи підприємство заробило гарну репутацію, має постійних клієнтів і з максимальною увагою ставиться до кожного, хто завітав сюди вперше. В умовах сьогодення у фахівців установи стало ще більше роботи, адже після встановлення нових тарифів на комунальні послуги багато хто звертається до БТІ, аби перевірити, чи збігається площа, зазначена у правовстановлюючих документах на нерухоме майно, з реальною площею. Розрахунок вартості спожитого опалення напряму залежить від площі приміщення, адже кожен «віртуальний» метр – відчутна діра в сімейному бюджеті, і визначення реальної площі оселі дуже важливе при оформленні субсидії на сплату житлово-комунальних послуг.

БТІ також продовжує виготовляти для своїх клієнтів звіти про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта, який був самочинно збудований, реконструйований або ж перепланований. Фахівець установи проводить визначення фактичного технічного стану об’єкта та надає висновок про можливість подальшої безпечної його експлуатації.

Незалежна експертна оцінка нерухомого майна – ще один важливий напрямок діяльності комунальної установи. Вона передбачає процес визначення ринкової вартості нерухомості на дату проведення оціночної експертизи за процедурою, установленою нормативно-правовими актами з оцінки майна. Процедура дає змогу отримати об'єктивну інформацію про реальну ціну нерухомості у випадку, якщо особа бажає продати, подарувати або ж вчинити будь-які інші дії зі своєю нерухомістю.

Засновник Полтавського комунального БТІ – Полтавська міська рада, тож законність його діяльності гарантована державою, тарифи на послуги встановлені на державному рівні і є суттєво нижчими, ніж тарифи на аналогічні послуги, що надають приватні установи. До того ж усі особисті дані клієнтів потрапляють до надійного архіву, і, прийшовши до установи повторно, кожен може отримати копію раніше виданого йому документа.

БТІ працює за адресою:
Полтава, вул. Сапіго, 6, з 8.30 до 15.00 у будні та кожну другу суботу місяця з 8.30 до 12.00.
Іван Мольченко, 15.05.2015, 15:472760
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень