12 грудня 2018 • № 49 (1533)

«Ворскла» виграла вчетверте поспіль

«Ворскла» (Полтава) – «Олімпік» (Донецьк) – 3:1. Голи: Ковпак, 13 (пен.), Скляр, 25, Шиндер, 31 – Кадимян, 11.
У цьому сезоні «Ворскла» ніяк не могла здолати зухвалого новачка Прем'єр-ліги донецький «Олімпік». Такі матчі ділять на дві частини – у першій половині команди атакували на високих швидкостях, боролись, демонстрували дриблінг, забивали голи, а по перерві не змогли порадувати вболівальників видовищною грою.

Усе найцікавіше почалося в другій десятихвилинці, причому дуже несподівано, після «дитячої» помилки гравця «Ворскли». Скляр поблизу свого штрафного майданчика невпевнено прийняв м'яч, який відлетів від футболіста, немов від стіни. Шериф обікрав опорного хавбека і зробив чудовий пас на Кадимяна. Донеччанин опинився один на один з Богушем і без проблем обіграв голкіпера – 0:1. Насолодитися своїм успіхом гості не встигли, уже в наступній атаці господарі відігралися. У штрафному майданчику збили Громова, арбітр тут же призначив пенальті. До 11-метрової позначки підійшов Ковпак і холоднокровно відправив м'яч у лівий кут воріт Литовки – 1:1. Після цього Скляр реабілітувався: підібрав м'яч у центрі, пробіг половину поля і невідпорно пробив по воротах з 22-х метрів. Огляд воротареві закривав захисник, тому м'яч влетів у самий кут – 2:1. А на 31-й хвилині рахунок став ще більшим. Турсунов виграв черговий підбір у центрі поля і віддав чудовий пас на хід Шиндеру. Антон звільнився від опіки й опинився віч-на-віч перед голкіпером. І хоч кут був досить гострим, Шиндер обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут – 3:1.

У другому таймі змін у рахунку не відбулося. Полтавці здобули свою четверту поспіль перемогу і взяли реванш у «Олімпіка» за поразку в Кубку України місячної давності.