21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Міський голова особисто перевірив хід ремонтів будинків

Людмила Лук'янова прожила в будинку по вул. Богдана Хмельницького, 18/12, 28 років: раніше мешканцям дуже заважав стан даху. Тепер, нарешті, буде сухо.
Минулого року фінансовий стан країни аж ніяк не сприяв проведенню очікуваних багатьма ремонтів у під'їздах багатоквартирних будинків, а особливо на дахах. Нині ж, коли фінансування з'явилося, бригади будівельників за роботою можна побачити дедалі частіше. Як ідуть роботи, з перших рук дізнавався Олександр Мамай, який особисто проінспектував кілька щойно відремонтованих об'єктів.
– Красивий під'їзд створює зовсім інший настрій у жителів, – ділиться враженнями Вадим Скарга, мешканець будинку на Калініна, 5, який проживає там більше 20 років. – Окрім косметичного ремонту, полагодили труби, дах. У нас наприкінці березня буря підняла покрівлю, а зараз усе відремонтували, тож вдячний міському голові і комунальним службам, що вони відреагували на заяви. Тепер лишилося зробити дашок над під'їздом і освітлення.

Позитивно оцінив роботу будівельників і міський голова, хоча темпи будівництва він хоче прискорити.
– Щодо ремонту під'їздів, то я не дуже задоволений, адже на сьогоднішній день ми виділили коштів на ремонт 100–150 під'їздів, – сказав Олександр Мамай. – У понеділок проводитиму апаратну нараду з профільними працівниками і ставитиму питання про прискорення цих робіт.

Проінспектували цього дня і нещодавно відремонтований дах на Богдана Хмельницького, 18/12. На його ремонт витратили близько 620 тис. грн.
– Тут проводили капітальний ремонт покрівлі: у два шари накладався євроруберойд, проводилося його примикання до вентиляційних каналів і до виходів на покрівлю, які теж покрили двома шарами покриття, – розповідає технічні подробиці Віталій Пасько, працівник управління житлово-комунального господарства, начальник відділу технічного нагляду. – Кошторисна вартість усіх робіт становила близько 620 тис. грн. Працювати почали наприкінці березня, а в травні їх завершили. Так ми усунули всі протікання у помешканнях, під'їздах, тепер покрівля на 100 відсотків готова до експлуатації.

Олександр Мамай оцінив роботи і поділився планами на майбутнє:
– Ми затверджуємо плани після звернень громадян, адже, хоч як прикро, усі дахи та під'їзди проінспектувати ми не можемо. Проте можливостей нині більше: якщо торік на ремонт дахів ми виділили 5 мільйонів гривень, то цього року – вже 12. Заплановано капітальний ремонт дахів 55 будинків, це при тому що загальний фонд будинків у Полтаві становить 800 споруд. Тому це понад 10 відсотків від кількості. Хочу звернутися до мешканців: якщо у когось не відремонтований дах – нехай звертаються особисто до мене, адже за це літо ми повинні відремонтувати усі дахи, що протікають. Торік у залишку в нас було 140 мільйонів, і ці кошти держказначейство не пропускало, тож тоді не змогли нічого зробити, адже якою не була б господиня – борщу без м'яса вона не зварить, так само і тут. Сьогодні ці кошти нам удалося отримати, і зараз хочемо використати їх на потреби громади. Так само з ремонтом доріг – торік ми витратили лише 13 мільйонів, а цього року тільки на першій сесії затвердили план на 105 мільйонів, тож цього року зробимо в десять разів більше.

Відвідав міський голова разом із керівниками профільних управлінь і будинок на Головка,10, де також завершилися ремонтні роботи.

Сергій Лещенко, 18.06.2015, 15:58876
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень