Шестеро спортсменів з Полтавщини на І Європейських іграх

Перший у каное – Дмитро Янчук.
Бронзовий поєдинок Дмитра Пишкова.
12 червня в азербайджанському місті Баку розпочалися Перші європейські ігри, чи Європіада. Після того як у 2012 році 38 олімпійських комітетів різних країн проголосували за те, щоб створити Європіаду, було вирішено раз на чотири роки проводити Європейські ігри. З Полтавщини відстоювати честь країни у своїх видах спорту поїхали: Олександр Хижняк (бокс), Марія Кічасова та Дмитро Янчук (веслування на байдарках і каное), Дмитро Пишков (греко-римська боротьба), Юрій Сухоруков (кульова стрільба), Іван Іванов (тріатлон).

14 червня уродженець Луганщини, який нині представляє Полтавщину, Дмитро Пишков завоював бронзову медаль з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 75 кг. У півфіналі наш спортсмен поступився словаку Віктору Немешу. У поєдинку за бронзу Дмитро переміг німця Пакаля Єіселе.

Наступного дня за честь країни змагалася наша веслувальниця Марія Кічасова. Українська команда з каное-четвірки на дистанції 500 м фінішувала шостою з результатом 1 хв. 35,32 сек., на кілька тисячних секунди випередивши команду Росії. Перемогла в заїзді команда з Угорщини.

Дмитро Янчук посів п'яте місце з веслування на каное-двійці на дистанції 1000 м. Спортсмен з Комсомольська разом із львів'янином Тарасом Міщуком у попередньому заїзді фінішували третіми.

У фінальному заїзді наші хлопці прийшли до фінішу п'ятими з результатом 3 хв. 35,561 сек. Виграла фінальні змагання пара веслувальників із Білорусі, яка пройшла цю ж дистанцію на секунду швидше.