21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Жіноча половина колективу полтавського театру з концертом відвідала бійців у Донецькій області

Найкращi митi щирої зустрiчі.
Автографи вiд солiстiв для захисникiв.
Уже наступного дня після урочистого закриття 79-го театрального сезону жіночий батальйон Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя вирушив у Донецьку область, щоб показати концерт для наших захисників.

Гоголівці відгукнулися на запрошення волонтерів і командування Національної гвардії України, адже найголовніше для наших бійців – це не тільки сильна броня та зброя, а й стійкий моральний дух. Щоб у хвилини затишшя розрадити хлопців, які нині віддано виконують свій обов’язок, тримають позиції у Слов’янську та поблизу міста, гоголівці спеціально підготували концерт. Зголосилися поїхати кращі актриси та солістки театру.

– Ми порадилися з керівництвом театру і вирішили, що краще до хлопців повезти жіночу половину колективу, адже всіх їх чекають дружини, матері, доньки, для них надзвичайно важливо почути щирі слова саме з жіночих уст, – розповів начальник управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Геннадій Фасій, який також побував у цій поїздці.

Гоголівці показали чотири концерти для наших захисників. Жартівлива програма з прекрасними ведучими – героями Нечуя-Левицького Параскою (Тетяна Беленька) й Палажкою (Ольга Чернявська) та кращими солістками театру – заслуженою артисткою України Маргаритою Томм, Ніною Савченко, Вікторією Ягодкою та Лідією Кретовою – занурила на декілька хвилин у атмосферу свята бійців Нацгвардії на блокпосту на в’їзді до Слов’янська та у штабі Нацгвардії в цьому місті, бійців батальйону чернігівських правоохоронців та хлопців, що нині дислокуються на горі Карачун.

– У вас такі запальні дівчата, надзвичайно приємно поспівати з ними наших улюблених українських пісень, потанцювати, пофотографуватися, це додає сили, згадуються мирні часи, коли ми ось так відпочивали, могли щиро посміхатися, радіти життю, – поділився враіженнями після концерту боєць Нацгвардії України Роман. – Коли маємо вдома такий міцний тил, знаємо, що нас чекають, не забувають, ми віримо в те, що обов’язково переможемо.

До речі, колектив театру вже виступав у Донецькій області на Новий рік, і повертатися у ці місця було по-особливому трепетно. Хотілося знайти правильні слова, привезти пісні, які зігріють душу, нагадають щось особливе кожному з наших захисників.

– Для нас поїздки на Схід надзвичайно важливі, адже кожного разу так щемливо дивитися в очі бійців, бачити, як стомлені боями обличчя змінюються посмішками, а очі інколи наповнюються слізьми. Але це сльози радості, щасливих спогадів, – розповів директор полтавського театру, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. – Вони щирі у своїх оплесках, у своїх емоціях, кожного разу нам дякують за те, що ми до них завітали. Нам же приємно, що наше мистецтво потрібне бійцям. Адже, повірте, не так легко відпрацювати вокалістам чотири концерти, та дівчата не скаржились. Вони самовіддано працювали, жартували з хлопцями, адже й наші бійці також самовіддано стоять на варті нашого спокою.

Завершив свою поїздку жіночий батальйон полтавського театру (як жартома назвали його бійці) на горі Карачун, де на фоні мирного заходу сонця звучали українські пісні, лунали аплодисменти вдячних бійців, панувала атмосфера єднання та щирого спілкування, адже зібралися люди з різних куточків нашої країни.

– У мене таке враження, що ми з цим колективом знайомі вже тисячу років, а не бачимося вперше, – поділився емоціями після побаченого Олег зі Львівської області, який місяць тому потрапив на Карачун-гору на дислокацію. – Уже за декілька днів дехто з нас вирушить міняти наших побратимів на передовій. Спогади про сьогоднішню зустріч та фото зігріватимуть їм серця. Ми були дуже раді, що актори полтавського театру до нас заїжджали! Сподіваємося, що побачимося з ними ще, але вже, як казала Палажка (посміхається), на просторах вільної України!
Іван Мольченко, 22.06.2015, 16:58633
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень