21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

У літніх таборах запалали багаття

Міський голова Олександр Мамай разом із профільними заступниками побував на відкритті зміни у таборі «Супутник».
Традиційне багаття – символ початку зміни.
Днями в полтавських літніх таборах відбулося офіційне відкриття зміни. Хоча діти й почали відпочинок раніше, урочисте відкриття припало їм до душі: на додачу до великого багаття на святі влаштували концертну програму і салют. Так 22 червня почалася перша зміна в таборі «Супутник».

Цього літа полтавські табори на нестачу відпочивальників поскаржитися не можуть – батьки дедалі частіше обирають їх, адже тут діти і розвиваються, і оздоровлюються, до того ж за цілком прийнятними цінами. Завдяки такому балансу до табору «Супутник» потрапив Влад Мазоха, учень 11 класу Полтавського ліцею №1.

– Я тут уже вчетверте, мамі тоді на роботі запропонували путівку, сказали, що тут добре відпочивати, а я вирішив – чому б і ні, може, сподобається. І справді, сподобалося, – говорить він. – Тут завів багато нових друзів, іноді зустрічаю давніх знайомих, яких уже не чекав тут побачити. Оскільки мені вже 16 років, наступного року поїду востаннє, проте не сумую, адже попереду ще ціла зміна. Найкращі моменти, які згадуватиму ще довго, – вільний час, коли можна погуляти, пограти у волейбол.

Поділяє захоплення від табору і Євгенія Загребельна, учениця 6 класу Полтавської гімназії №21. А от улюблений відпочинок для неї зовсім інший.
– Я в «Супутнику» втретє, уперше була тут із однокласницями, – розказує вона. – Вони, як і я, були тоді вперше, а одна – аж усьоме! Вона розповіла, що тут дуже класно, загітувала нас, а я – батьків, я тоді лише третій клас закінчила. Щоразу нова програма, дуже подобається, що особистого часу небагато, постійно якісь конкурси, розваги, щось малюємо, щось ліпимо, так легко знаходити нових друзів. Вожаті й вихователі подобаються найбільше, вони тут і друзі, і батьки.

– А от для вожатих діти – джерело нових емоцій, – розповідає Марина Колісник, студентка Полтавського національного педагогічного університету, вожата четвертого загону. Нині вона ще проходить навчальну практику, проте планує лишитися й на другий тур. – 22 червня в «Супутнику» відбулось офіційне відкриття зміни, хоча діти приїхали тиждень тому, 15 червня, і залишаться до 5 липня. Я тут працюю вже чотири роки. Діти просто розумнички, щороку все креативніші та веселіші, щодня заряджають нас своєю радістю. Разом із культоргом Яною Олегівною постійно придумуємо щось цікаве для дітей. У мене мама педагог, і думаю, що мені це передалося. Працюю тут уже давно, але все одно щороку чекаю літа.

Із робочим візитом міський голова Олександр Мамай та його профільні заступники й представники управління освіти побували у трьох таборах – «Супутник», «Орлятко» та «Олімпійські надії». Вони не тільки пересвідчилися в тому, що для дітей створено комфортні умови, а й узяли участь у концертній програмі. Олександр Федорович запалив традиційне вогнище і подарував усім дітям екскурсію до міні-зоопарку «Бабусин дворик», що в Тахтауловому, а також змогу розважитися на каруселях у парку культури та відпочинку «Перемога».
Сергій Лещенко, 30.06.2015, 13:27825
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень