20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

У Полтаві вшанували дільничних інспекторів

18 червня в Україні відзначили 92 річницю з дня створення служби дільничних інспекторів. Урочистості з цієї нагоди пройшли і в обласному управлінні МВС України. На свято завітали не тільки співробітники органів внутрішніх справ з міста та області, а й представники влади Полтави, обласної ради, облдержадміністрації.

З нагоди свята міський голова Олександр Мамай нагородив почесними грамотами найкращих дільничних інспекторів міліції.
Розпочалися урочистості з невеликого фільму про будні та службу правоохоронців Полтавщини, про їхню діяльність не тільки на «рідних» дільницях, а й службу в зоні АТО. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, захищаючи порядок та мир на нашій землі.

Почесною грамотою з врученням нагрудного знаку полтавський міський голова Олександр Мамай нагородив капітана міліції, дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Октябрського районного відділу Полтавського міського управління Анатолія Приходька, майора міліції, начальника сектору дільничних інспекторів міліції Київського районного відділу Полтавського міського управління Дмитра Ворону та майора міліції, начальника сектору дільничних інспекторів міліції Ленінського районного відділу Полтавського міського управління Володимира Марка. Багато дільничних інспекторів за сумлінне виконання службового обов'язку отримали почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Окрім привітальних слів, очільник міста передав кожному працівникові й грошову винагороду в 1000 гривень.

– Дільничний працівник – це той, хто стоїть і на сторожі нашого міста, і нашої країни, – сказав у вітальному слові Олександр Мамай. – Бажаю, аби дільничні інспектори працювали так, щоб мешканці будинків на тій чи тій дільниці знали їх в обличчя, адже саме дільничний інспектор завжди прийде на допомогу у скрутній ситуації!

Наприкінці виступу міський голова повідомив, що в планах полтавської влади – збудувати багатоповерховий будинок у мікрорайоні Алмазний, де отримають своє житло працівники бюджетної сфери, а також дільничні інспектори міліції.

За словами очільника обласної міліції Олега Беха, сьогодні в області працюють 360 дільничних інспекторів, але потреба в них ще залишається.
– Цього року 82 випускники вищих навчальних закладів МВС України прийдуть у наші лави, тож, сподіваюся, питання кадрового забезпечення буде розв'язане, – наголосив Олег Бех.

Він також привітав своїх колег зі святом та побажав їм і надалі гідно виконувати свій професійний та громадський обов'язок.
Оксана Ханас, 30.06.2015, 13:422824
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень