22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Десять медичних працівників до професійного свята отримали власне житло

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято працівники галузі охорони здоров'я України. У Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості до Дня медичного працівника.

Саме лікарі – це ті люди, які відповідають за найдорожче, що має кожна людина, – за її здоров'я. Це наші рятувальники в найскладніші хвилини життя. Завдяки їхній турботі та професійній майстерності в людини з'являється надія на одужання, що і є найголовнішим.

Привітав медичних працівників міський голова Олександр Мамай, який подякував їм за відданість своїй справі, збереження здоров'я та порятунок людських життів і побажав їм сили, наснаги, щоб, піклуючись про чуже здоров'я, не забували про власне. Після привітальних слів розпочалася церемонія нагородження. З метою піднесення ролі та авторитету працівників лікувально-профілактичних закладів за особливі заслуги та з нагоди Дня медичного працівника щорічною премією полтавського міського голови були нагороджені завідуюча відділенням передчасно народжених та патології новонароджених дитячої міської клінічної лікарні Олена Щербань, заступник головного лікаря з медичної частини дитячої міської клінічної стоматологічної поліклініки Валентина Товма, старша акушерка жіночої консультації 3-ї міської клінічної поліклініки Ірина Цьопа, завідуюча амбулаторії сімейної медицини №3 (лікар загальної практики – сімейний лікар) комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Полтави» Світлана Лисенко, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Полтави» Віталій Павленко.

80 кращих працівників медичної галузі отримали подяки, грамоти з врученням нагрудних знаків та грошові винагороди в сумі 500 гривень.

Приємно зазначити, що 12,5 тисячі працівників галузі охорони здоров'я, які трудяться в Полтаві, за ініціативи міського голови Олександр Мамая перераховано матеріальну допомогу до професійного свята у розмірі 600 гривень на загальну суму 7 млн 500 тис. грн.

Очільник міста потурбувався і про оновлення медичного обладнання. Сертифікати на придбання медичного обладнання отримали шість лікарняних закладів. Серед них такі: сертифікат на суму 100 тис. грн – 3-тя міська клінічна поліклініка, сертифікат на суму 700 тис. грн – дитяча міська клінічна лікарня, сертифікат на суму 800 тис. грн – 1-ша міська клінічна лікарня, сертифікат на суму 900 тис. грн – 4-та міська клінічна лікарня, сертифікат на 900 тис. грн – 5-та міська клінічна лікарня, сертифікат на суму 1 млн 700 тис. грн – міський клінічний пологовий будинок. Варто зазначити, що з ініціативи полтавського міського голови та за підтримки депутатського корпусу міської ради для поліпшення лікувально-діагностичної бази міські лікарні у 2015 році вже одержали понад 5 млн 100 тис. грн.

Цього року, незважаючи на складність ситуації в країні, до Дня медичного працівника власне житло одержали десять медиків.

Сертифікат на кімнати в гуртожитку від міського голови отримали медична операційна сестра дитячої міської клінічної лікарні Віта Сергієнко, медична сестра онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні Олена Пащенко, медична сестра терапевтичного відділення 1-ї міської клінічної лікарні Світлана Красильникова.

Сертифікати на однокімнатні квартири отримали медична сестра анестезису дитячої міської клінічної лікарні Наталія Крижановська, медична сестра 4-ї міської клінічної лікарні Людмила Кришень, медична сестра жіночої консультації Полтавського міського клінічного пологового будинку.

Сертифікати на двокімнатні квартири вручили лікарю-терапевту державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції Полтава» статутного територіального галузевого об'єднання «Південна залізниця» Вірі Яріш, медичній сестрі відділення профілактики 3-ї міської клінічної лікарні Тетяні Луценко.


Сертифікати на трикімнатні квартири отримали лікар-педіатр дільничного Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Ірина Бровар, медична сестра хірургічного відділення Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Олена Ісаєва.

Справжнім сюрпризом для присутніх став виступ відомого співака та композитора Олега Винника.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 30.06.2015, 15:33755
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень