21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Змагались юніори

Зранку нещодавно зведений відкритий ринг при Комсомольській ДЮСШ №1, наче магніт, притягував юних спортсменів та вболівальників: тут проходив чемпіонат області серед юніорів 1999–2000 років народження. Участь у ньому взяли 49 спортсменів із восьми регіонів Полтавщини.

Бої на рингу були напруженими, адже з'ясовувалося, хто саме виступить від Полтавської області на змаганнях вищого рівня.
– За результатами сьогоднішніх боїв відбиратимемо боксерів, які представлятимуть нашу область на чемпіонаті України 6 липня в Тернополі, – розповів Михайло Мельник, президент Полтавської обласної федерації боксу. – Комсомольськ узяв на себе проведення, тут створені чудові умови, побудували ринг на вулиці.

Такі регулярні змагання справді дають результати – полтавський бокс сьогодні займає серйозне місце серед інших областей.
– У нас дуже сильна команда дорослих, вона була першою в командному заліку по Україні. Добре виступили й наші молоді спортсмени, вони стали другими в Україні, – додав президент Федерації боксу. – З Полтавщини цього року Олександр Хижняк бере участь на перших Європейських іграх у Баку, уже має щонайменше бронзову медаль. Є в нас і два кандидати на Олімпійські ігри – Олександр Хижняк і Денис Пояцика.

Віктор Подрязан, начальник відділу фізичної культури і спорту Комсомольського міськвиконкому, натомість більший акцент робить саме на популяризації цього виду спорту:
– Нині всі говорять, що молоді потрібно відриватися від комп'ютерів. Думаю, жителі ближніх районів приводитимуть сюди своїх дітей, і вони зможуть розвиватися, будуть міцними та здоровими, а це головна мета будь-якого спорту. Нині плануємо розширитися, відкрити другий майданчик для занять і придбати власний мікроавтобус, адже діти часто виїжджають на змагання, турніри.

Бої проходили під пильним наглядом суддів і тренерів, а під час найбільш напружених моментів тренери, здавалося, переживали більше за самих боксерів.
– На ринг виходили хлопці, які вже спробували себе на чемпіонаті України, зокрема Ігор Фалюш (двічі чемпіон України), Денис Левченко (фіналіст Європи і чемпіон України), Євген Павловський (також брав участь у змаганнях у Європі й теж чемпіон України), – зазначив Андрій Андрійченко, старший тренер області з боксу серед юніорів.

Спортсмени на рингу справді були досить спокійними та по-дорослому виваженими, як кажуть самі, завдяки досвіду. Євген Павловський, який розділив перше місце з Іллею Новіком, каже, що зберігати витримку допомагають досвід і любов до боксу:
– Займаюся вже давно, виграв чемпіонат України, учасник чемпіонату Європи. До занять боксом власним прикладом мене підштовхнув батько, а іноді й змушував працювати над собою. Упевненість дали бої в Європі, тому вийшов спокійно і виграв бій. Тепер поїду в Тернопіль, уже готуюсь до цього, щодня в мене два тренування. Для мене головне – самовіддано займатися боксом, тоді результат не забариться.

А от мати Євгена каже: щоразу хвилюється, як уперше, хоч би скільки перемог він здобув. Проте емоцій не показує, щоб не відволікати сина від бою.

По завершенні поєдинків серед юніорів нагороди вручили й наймолодшим боксерам, які змагалися напередодні. За результатами змагань призові місця розподілили між собою: перше місце – Ілля Новік та Євген Павловський, друге – Олег Холоша, третє –
Дмитро Воля.
Сергій Лещенко, 30.06.2015, 15:42722
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень