22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві з’явиться новий спортивно-видовищний комплекс

Будівельники розповідали, яким буде комплекс. Роботи на будівництві ведуться прискореними темпами.
Два басейни на 50 і 25 метрів, вісім доріжок для дорослих і три для дітей, трибуни для глядачів, тренажерний зал, баня та ліфти, пристосовані для потреб інвалідів, – таким 1 вересня 2016-го побачать полтавці спортивно-видовищний комплекс на вулиці Петра Юрченка, 1-А.

А нині за цією адресою не стихають гуркіт техніки та голоси будівельників: після довгого простою роботи тут ведуть прискореними темпами. На сьогодні вже завершено фундамент, з нього на кілька метрів піднімається арматура, яка незабаром стане колонами та стінами споруди. По завершенні будівництва в цьому комплексі можна буде проводити змагання всеукраїнського та навіть європейського рівня, каже Володимир Шумілін, віце-президент Федерації плавання України:
– Для проведення чемпіонатів України або Європи потрібні дві ванни – одна на 50 метрів, друга – на 25. Комплексів з двома ваннами нині в Україні немає. Тому це потенційно перспективний об'єкт для проведення змагань.

Багато корисного тут буде і для тих, хто займається спортом «для себе»: за годину комплекс може прийняти 100 дорослих і 30 дітей. Перед тренуванням вони зможуть відвідати лазню, масажний або тренажерний зали. Якість води в басейні постійно контролюватиме лабораторія. Найбільше, зазначив міський голова Олександр Мамай, за ініціативою якого і відбулась екскурсія будівельним майданчиком, від цього виграють школярі, адже нині всім охочим бракує місця для тренувань.

– Комплекс зводиться винятково за кошти міського бюджету, – говорить Олександр Федорович. – На його будівництво передбачено 60 млн грн, 11 млн грн – уже закладені. Сума велика, але ж ідеться про покращення здоров'я підростаючого покоління! Наш обов'язок зробити так, аби діти вели активний спосіб життя, адже стан здоров'я дитини – запорука успіху в майбутньому! Для дітей тут працюватимуть кваліфіковані тренери: навесні наступного року їх направлять на навчальні курси до Києва.
Міський голова Олександр Мамай ініціював екскурсію будівництвом.
До посадовців на будівництві приєдналися й небайдужі до спортивного життя полтавці. Про всі деталі будівельних робіт і майбутнього оснащення комплексу дізнавалися з перших уст: наприклад, про подробиці робіт розповів Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому.

Нині Полтава – єдине місто в Україні, де триває спорудження басейну, а оснащення зробить його єдиним у своєму роді. Таким чином, восени наступного року Полтава складе гідну конкуренцію Дніпропетровську та Харкову.
Сергій Лещенко, 02.07.2015, 12:03683
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень