22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Випускники УМСА отримали дипломи лікарів

Тієї п'ятниці на площі перед Палацом дозвілля «Листопад» уже зранку було незвично людно. Одразу впадало в очі, що зібралися тут люди різних поколінь – святково вбрані, з букетами квітів. Та це й не дивно, адже сходилися тут на своє свято не лише випускники Української медичної стоматологічної академії, а й їхні батьки, родичі, друзі… А подія була справді знакова і хвилююча – вручення дипломів про закінчення вишу. Здавалося б, уже все позаду, але радість на обличчях не могла приховати й хвилювання, адже через деякий час ці молоді люди будуть уже не студентами, а дипломованими лікарями.

Цього разу урочистості розпочалися напрочуд патріотично. На тлі кадрів з Майдану й АТО звучала пісня «Тобі, Україно!», яку виконала випускниця медичного факультету Марина Сидоренко. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих викладачів та всіх, хто загинув під час АТО.

А потім на сцену піднялися почесні гості свята – міський голова Олександр Мамай, директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак, єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

З вітальним словом до випускників, їхніх батьків та всіх присутніх у залі звернувся ректор академії, заслужений лікар України, професор, доктор медичних наук В'ячеслав Ждан. Він відзначив високий рівень підготовки випускників, побажав їм подальших успіхів на професійній ниві, а головне – тримати марку академії, високо нести звання лікаря.

– Я вважаю, що наша академія – найкращий навчальний заклад не лише в Полтаві, а й в Україні, – з таких слів почав свій виступ Олександр Мамай. – Тож вірю, що ви з гідністю нестимете її славу, використаєте на благо людей здобуті в стінах альма-матер знання. Вірю, що ви станете не лише добрими фахівцями, а й будете справжніми патріотами нашої незалежної держави.

Олександр Мамай подякував викладачам, батькам випускників за виховання прекрасної зміни. А вчорашнім студентам побажав успіхів і всього найкращого на новому етапі їхнього життя.

Привітав випускників і директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак, з хвилюючою промовою до них звернувся єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, який, до речі, є випускником академії.

А потім на сцену піднялися кращі з кращих – ті, хто отримав дипломи з відзнакою. Їх вручали випускникам ректор академії В'ячеслав Ждан і міський голова Олександр Мамай.

В урочистій обстановці пролунали слова клятви лікаря.

Загалом дипломи лікарів одержали 600 випускників медичних факультетів №1, №2 і стоматологічного факультету, з яких 40 мають дипломи з відзнакою.
Віталій Скобельський, 02.07.2015, 13:003036
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень