24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Щоб ви надалі творили нові чудеса світу

У залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім.Миколи Ярошенка 1 липня відбулися урочистості з нагоди Дня архітектури України.

Тут зібралися люди, які роблять Полтаву ошатною та сучасною, розробляють численні проекти та будують різноманітні комплекси, що прикрашають наше місто. Стіни зали, де відбувалися урочистості, увішані зразками різних новаторських архітектурних рішень, дипломними роботами, фотозвітами про відкриття новобудов.

Тих, хто творить обличчя нашого прекрасного міста, з професійним святом привітали керівники міста та області.

– Архітектори, як і будівельники Полтави, завжди на передовій, – зазначив міський голова Олександр Мамай. – У відомому мультфільмі є геніальна фраза: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Як архітектор вибудує ансамбль, проект, таке в нас і буде місто. Перший архітектурний план Полтави з’явився в 1803 році, і це все заслуга наших архітекторів. Ці творчі люди, створюючи нові об’єкти, відчувають смак нашого міста, тому бажаю вам насамперед натхнення і щоб ви надалі творили нові чудеса світу.
У своєму виступі Олександр Мамай розповів про досягнення полтавських архітекторів за останні роки і про найближчі перспективи містобудування.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у формування архітектурного середовища Полтавщини, збереження історичних пам'яток та з нагоди професійного свята найвидатніші та найталановитіші діючі архітектори, інженери, працівники профільних управлінь, викладачі архітектурного факультету ПНТУ були нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації, обласної та міської рад. Не залишилися без уваги й майбутні архітектори: почесні грамоти отримали кращі випускники архітектурного факультету ПНТУ, дипломні роботи яких прикрашали стіни зали під час урочистостей.

Мистецьким подарунком для присутніх стали виступи вихованців творчого центру Наталії Май, які порадували піснями про рідний край та жартівливими таночками. Фінальним акордом став виступ заслуженої артистки України Олени Білоконь.
Володимир Сулименко, 02.07.2015, 13:082758
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень