23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавка Злата Петрова завоювала титул «Принцеса Світу-2015»

Восьмирічна полтавка Злата Петрова, учениця Полтавської спеціалізованої школи №3, завоювала гран-прі на відомому і престижному міжнародному фестивалі «Принц і Принцеса Світу-2015» («Prince and Princess of the World 2015»), що проходив у болгарському місті Несебер з 22 по 29 червня.

У фестивалі, організатором якого виступила арт-компанія «Нові зірки», узяли участь понад 50 талановитих дітей з 11 країн світу, причому серед учасників й учасниць було тільки чотири представники сильної статі, а от за корону принцеси змагалися понад 40 красивих, розумних і талановитих дівчаток.

За словами мами переможниці, Лариси Петрової, програма конкурсу була дуже цікава і різноманітна. Особливо запам'ятався День міжнародної дружби, на якому українські учасники в національних строях представляли свою батьківщину, її традиції та культуру, накрили стіл з українськими стравами.
– Це був перший день конкурсу, день знайомства, тому всі учасники після представлення своїх країн знайомилися й обмінювалися подарунками, – розповіла Лариса Петрова. – Злата презентувала мило ручної роботи, на зворотному боці якого був зображений її портрет. Чимало подарунків вона отримала й від інших учасників конкурсу.

Також діти відвідали музей-заповідник «Болгарське село». Наступного дня на них чекали репетиції та інтерв'ю, захист свого портфоліо, а ввечері вони потрапили на «Fashionshow» – модний показ дитячого одягу від відомих болгарських дизайнерів.

У рамках конкурсу учасники побували також у місті Помор'я, де зустрілися з його мером та побачили унікальний музей солі, дізналися про традиції стародавнього міста Несебр.

На дні талантів кожен учасник виступав у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Оригінальний жанр», «Дизайнер». Злата представила номер з художньої гімнастики та хореографічну постановку.

Найбільш складним та хвилюючим для учасників конкурсу та їхніх рідних стало фінальне шоу.
– Було чотири виходи – у національному костюмі, у костюмі від організаторів конкурсу, у костюмі казкового персонажа та у вечірній сукні, – розповіла Лариса Петрова.

Злата залишила позаду дуже сильних конкурсанток з Болгарії та Росії, завоювавши корону переможниці. Крім почесного титулу «GRANDPRIZE» і нагороди «For Charm», юна полтавка отримала запрошення взяти участь у конкурсі «International Television Festival creative contest «TV START» and contest for young models «START miniMODELS»-2015», що проходитиме в Анталії з 1 по 8 жовтня. Керівництво готелю вручило дівчинці почесну стрічку «SOLNESSEBARBAY» як одній із двох найчарівніших учасниць конкурсу на думку адміністрації закладу. Також Злату запросили в дитяче журі конкурсу «Принц і Принцеса Світу-2016».

Дівчинка, яка з чотирьох років займається у школі моделей модельної агенції «Марго» та ходить на художню гімнастику, зупинятися на досягнутому не збирається. Нині Злата відвідує уроки вокалу, бо хоче навчитися гарно співати.
– Ще я готуюся до участі у конкурсі «Принц і принцеса країни», що буде проходити в Полтаві у 2016 році, де навесні я отримала титул «Принцеса країни», та мрію здобути Гранд Прі – говорить маленька принцеса.

Мама дівчинки вважає, що напружений графік і такі серйозні конкурси – тільки на користь її дитині, адже вони дають зрозуміти, що тільки постійна робота над собою і любов до того, чим займаєшся, приносять успіх.
– Вони (конкурси) дуже розширюють світогляд, дозволяють Златі вчитися новому, вміти гарно представляти себе і свою батьківщину, побачити інші країни, – впевнена Лариса Петрова.

Також родина переможниці вдячна Тетяні Крилатій, директору школи моделей МА «Марго», за підготовку Злати та супровід у всіх питаннях, хореографу Валентині Богуті за постановку хореографічного номера, а також усім, хто підтримував та вболівав за маленьку полтавку.
Оксана Ханас, 09.07.2015, 10:071414
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень