22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Олег Бех запевнив, що не даватиме спуску корупціонерам-правоохоронцям

В УМВС відбулася прес-конференція начальника обласної міліції Олега Беха та особового складу ДАІ Полтавщини. За словами Олега Володимировича, вона фактично збіглася в часі з резонансом, викликаним оприлюдненими у мережі фактами хабарництва за участю працівників Державтоінспекції, що на приховану камеру були записані активістами «Дорожнього контролю».

– В інтернеті останнім часом побільшало відеозаписів, на яких громадські активісти фіксують факти хабарництва в багатьох областях, – розповів Олег Бех. – На жаль, серед них є і працівники ДАІ Полтавщини. Подібні вчинки окремих патрульних негативно впливають на імідж усієї міліції, викликають обурення серед населення стосовно інспекторів, які чесно і вірно служить народу України.

Звертаючись до особового складу ДАІ УМВС, Олег Бех запевнив, що протидіяти корупції та хабарництву в лавах відомства буде вельми жорстко та принципово. Озвучивши непохитну позицію, полковник міліції наголосив на тому, що на будь-який факт незаконних дій правоохоронця буде миттєва адекватна реакція керівництва міліції.

Головний міліціонер окремо зупинився на негативній статистиці притягнення порушників дисципліни і законності до юридичної відповідальності. Із початку року, за інформацією керівника УМВС, відкрито 43 кримінальні провадження за фактами незаконних дій працівників міліції, які були виявлені відповідними відомчими службами органів внутрішніх справ. Так, органи прокуратури розслідують чотири кримінальні провадження, відкриті за фактами незаконних дій працівників Державтоінспекції.

У 2015 році за вчинення кримінальних правопорушень засуджено одного працівника міліції. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 692 правоохоронців, з яких 42 – працівники ДАІ, одного з яких звільнено з ОВС, трьох звільнено з посади. Загалом за порушення дисципліни і законності торік звільнено 19 працівників органів та підрозділів УМВС.

Окремо начальник УМВС зупинився на результатах службового розслідування за фактами одержання хабара працівниками ДАІ Полтавщини, опублікованими в інтернеті. Він повідомив, що одного працівника звільнено з органів внутрішніх справ, іншого звільнено з посади. Окрім того, Олег Володимирович поінформував, що за аналогічною інформацією призначено ще одне службове розслідування.

Акцентуючи на тому, що ганебною поведінкою такі працівники міліції дискредитують відомство, очільник міліції зауважив:
– Протиправні вчинки окремих патрульних не тільки зводять нанівець позитивні здобутки міліції, але й компрометують колег, які сумлінно виконують свої службові обов’язки, – наголосив головний міліціонер області. – Сьогодні ми зібрали особовий склад ДАІ Полтавщини, щоб довести наші принципові вимоги до кожного працівника. Можна вважати це серйозним попередженням. Якщо в подальшому виявлятимуться подібні факти, то наслідки будуть безапеляційні.

Оприлюднивши принципову позицію, Олег Бех звернувся до громадськості із закликом долучитися до боротьби з негативним явищем. Зробити це можна будь-яким зручним способом, зокрема зателефонувати на гарячу лінію УМВС: (0532) 51-77-57, 51-77-02 або 56-22-33.
Оксана Ханас, 13.07.2015, 12:342926
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень