22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві обрали кращого кінолога

Кінологічна служба відіграє надзвичайно важливу роль у функціонуванні Державної пенітенціарної служби України, адже завдяки хвостатим правоохоронцям служба пенітенціаріїв Полтавщини полегшується в рази. Завдяки їм здійснюється безпечне конвоювання ув'язнених та засуджених, проводиться пошукова робота та забезпечується правопорядок у виправних установах області.

Нещодавно на базі Полтавської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№64) відбулися змагання з багатоборства кінологів серед працівників установ виконання покарань області.

Цього року у змаганнях узяли участь представники з чотирьох установ виконання покарань області (БВК №16, ПВК №64, КВК №69, ПУВП №23).

Молодші інспектори-кінологи та їхні службові собаки демонстрували свої професійні навички у комплексі загальної підготовки, вправах на подолання смуги перешкод, роботі по сліду, виборі речі, пошуку гільз, обшуку місцевості й затриманні порушника.

Усі чотирилапі охоронці, що взяли участь у змаганнях, були варті перемоги, адже продемонстрували високий рівень підготовки, міць, витривалість та вірність господарю.

На змаганнях були й представники місцевої преси, які із захопленням спостерігали за дійством та спілкувалися з учасниками заходу.

– Ми з моєю особистою службовою собакою Златою вже другий рік поспіль беремо участь у змаганнях, – розповів Андрій Трофименко, молодший інспектор-кінолог відділу режиму й охорони. – Ця енергійна та спритна розумниця стала моїм найкращим другом, адже допомагає мені нести службу в Полтавській установі виконання покарань (№23).

Аби робота кінолога була успішною, у неї потрібно вкладати душу і серце. Саме так я і роблю і тому отримую від своєї роботи задоволення, а також привітність та підтримку свого захисника.

За підрахунком балів члени журі визначили переможців. Набравши найбільшу суму балів, перше призове місце вибороли молодший інспектор-кінолог відділу режиму й охорони Полтавської установи виконання покарань (№23) сержант внутрішньої служби Андрій Трофименко та його Злата. Друге місце здобули молодший інспектор-кінолог відділу охорони Полтавської виправної колонії (№64) Олександр Васюта з собакою Лізкою, а третє посіли молодший інспектор-кінолог відділу охорони Кременчуцької виправної колонії (№69) Дмитро Чопенко і службовий собака Мухтар.

Переможця нагородили кубком, а за призові місця учасникам вручили дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів і подарунки, окрім яких, відповідно до наказу начальника управління ДПтС у Полтавській області, кращі отримають ще й грошову винагороду.

Вітаємо переможців. Бажаємо всім учасникам піднесеного бойового духу, сил, наснаги і високих результативних показників у подальшій роботі, адже кінологічна служба залишається однією з невід'ємних складових діяльності кримінально-виконавчої служби області.
Оксана Ханас, 13.07.2015, 12:362861
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень