13 грудня 2018 • № 50 (1534)

11-й рік поспіль не зраджують традиції

«Ворскла» (Полтава) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1
Голи: Шиндер, 82 – Кобахідзе, 62.

У Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Бутовського зійшлися команди, які минулого сезону боролися за вихід до зони Ліги Європи. «Ворскла» зі старту пішла в наступ, але план зі швидким голом не спрацював: забракло влучності. Так, Ковпак на восьмій хвилині мав реальну нагоду для взяття воріт, проте з убивчої позиції пробив вище поперечини. Ближче до середини тайму активізувався Шиндер, відгукнувшись на передачу з глибини від Турсунова. А потім і сам узбецький легіонер зі штрафного навішував зліва, а вийшов удар, котрий прийняла на себе стійка воріт гостей.

На другий тайм «Волинь» вийшла більш зарядженою. Гра загалом стала щільнішою та жорсткішою, що вилилося в… п'ять жовтих карточок уже до 56-ї хвилини! Відкрили рахунок волиняни. Гол фактично зробив Мемешев, який скористався помилкою ворсклян у центрі оборони та ціною ушкодження ризикнув прокинути собі м'яч на хід. Гравець «Волині» зібрав довкола себе ледь не всіх захисників «Ворскли», включно з голкіпером Богушем, а сам зумів проштовхнути м'яч лівіше на Кобахідзе, який забив уже в порожні ворота – 0:1.

Далі «Ворскла» заметушилася, діяла в атаці сумбурно, намагаючись будь-що зрівняти рахунок. Урятував полтавців Шиндер, який ефектно прийняв м'яч на груди після флангової передачі Бартуловіча і точно пробив по воротах
Шуста – 1:1.

Полтавський журналіст Олександр Стадниченко, який давно веде статистику матчів улюбленої команди, помітив, що «Ворскла» і цього разу не зрадила сумній традиції: не перемагати в першому домашньому матчі сезону вже 11 років поспіль.

Результати інших матчів першого туру Прем'єр-ліги України 2015/2016: «Металург» З – «Зоря» – 0:6, «Олімпік» – «Чорноморець» – 2:2, «Металіст» – «Карпати» – 2:0, «Шахтар» – ФК «Олександрія» – 2:0, «Говерла» – «Дніпро» – 1:1, «Сталь» Д – «Динамо» – 1:2.