21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

У пологовому будинку — реконструкція й нове обладнання

На кошти міського бюджету в медичному закладі реконструюють приймальне відділення і вже закупили нове обладнання для ультразвукової діагностики.

Із робочим візитом там побував міський голова Полтави Олександр Мамай, який розповів подробиці переобладнання пологового будинку і плани на майбутнє:
– Цього року на ремонт усіх лікарень міського підпорядкування ми виділили 17 мільйонів гривень. Таких коштів не виділяли жодного разу за часів незалежної України. Лише на цю лікарню ми виділили мільйон на реконструкцію приймального відділення, адже багато породіль «швидкі» привозять на ношах – потрібен пандус, а якщо робити його, то слід реконструювати все приймальне відділення. Мільйон 700 тисяч гривень виділили на обладнання, завдяки чому наше міське пологове відділення не гірше за весь перинатальний центр.

За його словами, пологовий будинок може приймати не тільки полтавських жінок, а й майбутніх матерів із районів.

– Нове обладнання може виявити порушення розвитку на ранніх строках вагітності, і, хоч як прикро, тільки за два дні виявили два таких випадки й вимушені були перервати вагітність. Тому все, що сьогодні ми вкладаємо в пологовий будинок, ми вкладаємо в майбутнє здоров’я дітей та їхніх матерів, – говорить Олександр Федорович.

Доповнила його слова і головний лікар Полтавського пологового будинку Наталія Удовицька:
– Щодо капітальних ремонтів, то я хочу сказати, що в цьому лікувальному закладі вони проводяться постійно, адже пологовий будинок – режимний об'єкт, який потребує щорічних косметичних і раз на п’ять років капітальних ремонтів. На сьогодні завершено капітальний ремонт акушерського корпусу, там створено дев’ять індивідуальних пологових залів і три поверхи післяпологового відділення, у якому є 60 палат, окремих для кожної жінки, обладнаних власним санвузлом.

Нове приймальне відділення дуже полегшить роботу медпрацівників: адже упродовж 30 років медперсоналу доводилося переносити пацієнток на ношах вручну, а враховуючи, що 99% працівників тут жінки, це було особливо важко.

Роботи планують завершити в жовтні нинішнього року.
Сергій Лещенко, 05.08.2015, 13:39900
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень