10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Друга нічия на старті

«Говерла» (Ужгород) – «Ворскла» (Полтава) – 1:1
Голи: Хльобас,74 – Ковпак, 21.

У цьому сезоні на «Говерлу» дивляться як на команду, що здатна відбирати очки у фаворитів. Так сталося і з «Ворсклою» в Ужгороді. Попри спеку, гості зі старту взяли м'яч під контроль і створили щонайменше три небезпечні моменти біля воріт суперника. Господарі лише після 15-ї хвилини перейшли центр поля. Полтавці першими й реалізували свою перевагу. Турсунов утік від опонентів на правому фланзі, зважено прострелив у центр, звідки Ковпак одним дотиком спрямував м'яч у дальній кут – 0:1. Перший тайм команди дограли в неспішному темпі.
Після перерви гравці «Ворскли» були близькими, аби збільшити рахунок, але після 60-ї хвилини підопічні Грозного згадали, що треба відіграватися. Наші футболісти дещо розслабились, даючи супернику більше свободи. Свідченням того став пропущений м'яч. Захист «Ворскли» дав змогу ужгородцям двічі пробити з центральної зони по воротах. Захисник полтавців Даллку після першої спроби відбив м'яч, а з другої той зрикошетив йому за спину. У потрібному місці опинився Хльобас, який розстріляв Богуша з кількох метрів – 1:1.

Так «Говерла» в стартових турах відібрала чотири очки у двох учасників єврокубків «Дніпра» та «Ворскли».