26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Гімнастика і бокс: для юних спортсменів оновили ДЮСШ №4

За словами міського голови, з 2000 по 2010 роки на ремонт дитячих спортивних шкіл не було витрачено жодної копійки. Натомість лише за останні чотири роки міська влада виділила 11 мільйонів гривень. Частина цих грошей пішла на проведення капітального ремонту у дитячій спортивній школі.

– Дітей у нас багато, близько 80 чоловік, віком від чотирьох до 16 років. Раніше зал був дуже холодний, градусів вісім-десять, – розповідає про минуле гімнастичного залу Яна Беженова, тренер із художньої гімнастики. – Тепер, нарешті, у ньому буде тепла підлога – її встановлення уже завершили. Також усе утеплили і провели багато інших суттєвих робіт. Діти тільки приїхали з чемпіонату України, виконали кандидатську норму на майстрів спорту по області. Майже щомісяця відбуваються міжнародні турніри, змагання, тому їм потрібне місце для постійних тренувань.

Слова тренера підтверджує і бабуся однієї з юних гімнасток:
– Я сама займалася спортом, маю звання майстра спорту міжнародного класу з шосейного велоспорту, тож знаю, як важливо забезпечити умови для занять спортом. Завдяки підтримці міської влади закупили і нове обладнання, спортінвентар, тож і наші діти, і ті, хто приїхав із Донеччини та Луганщини, можуть займатися з комфортом.

Розповідаючи про проведену роботу, міський голова Олександр Мамай зазначив, що зробити вдалося досить багато, хоча це й не завжди помітно:
– Масштабів робіт не видно, адже школа ремонтується зсередини. Гімнастичний зал – єдиний у Полтаві. Його повністю переобладнано, встановлено теплу підлогу. Коли настане зима, ми повинні займатися енергозбереженням і в школах, і в позашкільних закладах, адже дитині потрібна одна температура, незалежно від того чи це урок, чи заняття спортом після школи. Тільки на цю школу ми виділили мільйон гривень на заміну комунікацій і опалення, замість радянського обладнання встановили нове та енергоефективне.

Також він зазначив, що здоров'я підростаючого покоління підтримують і за іншими напрямками. Так лише цього року 1 300 000 гривень виділили на здешевлення путівок. У поєднанні з іншими заходами це принесло результати: за останні п'ять років дітей-спортсменів стало більше на 30-40%. Якщо раніше спортом займалися три-чотири тисячі дітей, то тепер займаються шість і більше тисяч.

У ДЮСШ їх забезпечать усім необхідним для занять спортом, каже Антон Ярмолюк, директор ДЮСШ №4:
– Ми придбали обладнання для п'яти видів спорту – гімнастики, боксу, тайського боксу, боротьби, кікбоксингу. 14 серпня відкриваємо тендер, щоб обрати постачальника, – це і боксерські рукавиці, і снаряди для гімнастики, словом, усі отримають необхідне.

Нині у ДЮСШ №4 займаються близько 450 дітей, усі вони з першого вересня зможуть приступити до занять спортом (ремонт, за словами представника підрядної організації, завершиться 25 серпня).
Сергій Лещенко, 07.08.2015, 14:051370
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень