12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Уже традиційна нічия

«Ворскла» (Полтава) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 1:1
Голи: Федецький, 53 (авт.), Калінич, 70.

У першому таймі воротар «Ворскли» Дмитро Непогодов був практично без роботи, натомість його колезі довелося попрацювати. Відразу після стартового свистка на ворота Дениса Бойка обрушилися атаки. У захисті «Дніпра» виникали вільні зони, але, варто відзначити, господарі часто потрапляли в офсайди. Могли забивати ворскляни на шостій хвилині, коли після розіграшу кутового на удар Баранника впритул дивом відреагував Бойко. На 32-й хвилині небезпечно пробив Бартулович – м'яч просвистів над поперечиною. Відразу після того була відповідь у вигляді удару Ротаня зі штрафного. «Дніпру» таки вдалося відсунути гру від власних воріт, і наприкінці тайму віддати комусь перевагу вже було складно.

Другий тайм розпочався у досить повільному темпі, поки на 52-й хвилині за справу не взявся Турсунов. Санжар пройшов по флангу, змістився в центр, обіграв опонентів і з меж штрафного майданчика класно пробив – м'яч влучив у дальню стійку. Шкіряного підібрав Баранник і завдав дальнього удару – кутовий. Полтавці швидко розіграли, пройшов простріл від Бартуловіча вздовж лінії воріт, захисник «Дніпра» Федецький, ведучи боротьбу, зрізав м'яч у сітку власних воріт – 1:0.

Пропущений м'яч привів «Дніпро» до тями, але активність гостей не приносила їм успіху. «Ворскла» грамотно оборонялася, не забуваючи контратакувати. Мирон Маркевич, відсиджуючи дискваліфікацію, нервово дивився на все з трибуни. Наставнику відлягло, коли його підопічні нарешті забили рятівний гол. Ротань подав з кутового, після серії рикошетів м'яч відскочив до Ніколи Калінича, який з близької відстані розстріляв Непогодова – 1:1.

«Ворскла» мала шанс вирвати перемогу – на останніх секундах. Шиндер отримав м'яч у штрафному майданчику і пробивав з гострого кута. Але Бойко зміг упоратися з цим ударом. До кінця гри рахунок не змінився.

Результати інших матчів третього туру Прем'єр-ліги України 2015–2016: «Олімпік» – «Карпати» – 0:1, «Шахтар» – «Говерла» – 2:0, «Металіст» – ФК «Олександрія» – 1:1, «Металург» З – «Волинь» – 0:2, «Чорноморець» – «Динамо» – 0:2, «Сталь» Д – «Зоря» – 2:0.