10 грудня 2018 • № 49 (1533)

«Ворскла» забирає очки в «Шахтаря»

У цьому матчі на поле вийшли не основні воротарі команд, у «Шахтаря» – Антон Каніболоцький, а у «Ворскли» дебютував молодий Олександр Ткаченко.

Ініціативою з початку матчу володіли гравці «Шахтаря», але гострих моментів біля воріт «Ворскли» не виникало. Лише в середині тайму команди обмінялися гострими контрвипадами. На 39-й хвилині Тейшейра отримав м’яч на правому фланзі і прострелив у штрафний майданчик. Гладкий у боротьбі з Даллку по воротах пробити не зумів, але м’яч відрекошетив на хід Марлосу, який елегантно перекинув його через голкіпера «Ворскли», – 0:1.

Здавалося, що господарі отримали гол «у роздягальню», але вийшло навпаки. Громов на доданій хвилині першого тайму вистрілив зі штрафного, Каніболоцький відбив перед собою, Малишев м'яч не вибив, дозволивши Баранніку потужно пробити з наскоку, – 1:1.

Після перерви у ворсклян було проведено дві заміни. Замість Баранника на вістрі атаки вийшов Ковпак, а розбити тріо опорників на користь атаки був покликаний Бартуловіч. Другий гол гості забили завдяки зусиллям Едуардо. Кучер виконав ідеальний закид від центру поля на правий край чужого штрафного, де бразильський хорват відірвався від Даллку, після чого впевнено пробив повз голкіпера у кут воріт – 1:2.

«Ворскла» не захотіла миритися з таким перебігом подій. Міщенко, вийшовши на заміну, на останній хвилині розпочав атаку полтавців, яка стала гольовою. М’яч на лівому фланзі отримав Бартуловіч і подав до штрафного, де Ковпак на ближній стійці виявився спритнішим за всіх – 2:2.

Полтавська «Ворскла» зіграла вчетверте поспіль унічию в цьому чемпіонаті. Але на відміну від трьох попередніх ця нічия – найцінніша, адже здобута у грі з «Шахтарем» та ще й на останніх секундах матчу.

Результати інших матчів четвертого туру Прем'єр-ліги України 2015/2016: «Волинь» – «Металіст» – 2:2, «Говерла» – «Металург» З – 1:1, «Карпати» – «Чорноморець» – 4:0, ФК «Олександрія» – «Сталь» Д – 0:1, «Зоря» – «Олімпік» – 4:0, «Дніпро» – «Динамо» – 1:2.