26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

До Дня міста в Полтаві відкриють унікальний інноваційний туристичний маршрут та мобільні бібліотеки

Компанія «МТС Україна» за підтримки міської влади реалізує найбільш інноваційні та креативні проекти у сфері культури та туризму. Дивовижне місто Полтава багато століть відіграє роль важливого духовно-культурного осередку України. Змінювалися епохи, проте місто в самому центрі країни завжди залишалося самобутнім, привабливим та щедрим на гостинність.

Саме Полтавщина сприяла творчому зростанню багатьох талановитих та видатних співвітчизників: звідси на весь світ пролунали голоси Івана Котляревського, Миколи Гоголя та Панаса Мирного.

Полтава сьогодні – місто спокійне, чисте, зелене та гостинне.

Старий центр насичений цікавими локаціями та пам'ятками, які варто побачити кожному.

Розуміючи туристичну привабливість Полтави та маючи експертизу в сучасних технологіях, компанія «МТС Україна» спільно з керівництвом та активістами міста готові втілити в найближчий час найбільш інноваційні та креативні проекти у сфері культури та туризму:

Унікальний інноваційний туристичний маршрут

Це нова унікальна платформа для непересічної та зручної комунікації туристичного міста із кожним, хто до нього завітає.

За допомогою спеціальних табличок з QR-кодами, унікальною символікою та номерами буде прокладено туристичний маршрут, який охопить найцікавіші туристичні об'єкти Полтави. Кожен бажаючий зможе отримати роздруковані путівки зі створеним маршрутом та короткою інформацією про туристичні об'єкти. Окрім історичної довідки, опис об'єкта міститиме місцеві легенди, цікаві історії та спогади, представлені у різних формах – текстовій, аудіо та відео.

«Мобільна бібліотека МТС»

Інноваційний культурно-освітній проект «Мобільна бібліотека МТС» полягає в організації в центральній частині Полтави вільної Wi-Fi зони із встановленням вуличних конструкцій у вигляді книжкових полиць та наданні полтавцям та гостям міста змоги безкоштовно завантажувати на свої мобільні пристрої книжковий контент.

Передбачається, що бібліотека працюватиме до двох місяців. Під час роботи «Мобільної бібліотеки МТС» можливе проведення культурно-літературних заходів, літературних вікторин тощо.

Загальний обсяг бібліотеки становитиме понад 400 книг різних жанрів та напрямів!

Сергій Івінченко
Іван Мольченко, 18.08.2015, 14:59714
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень