19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Асфальтоукладники дісталися «серпантину»

У місті масштабно проводяться ремонтні роботи доріг. На вихідних шляховики впоралися із важливим завданням та заасфальтували кільце навколо Корпусного парку. Незручності пасажири міського транспорту відчули хіба що в неділю, але ж є результат. Багато доріг уже отримали нове покриття, багато ще продовжують ремонтувати.

– Активно триває ремонт усієї дороги на вулиці Лисенка, що на Червоному Шляху. Кошти саме на неї були й раніше, але їх вистачило б лише на ямковий ремонт, – розповідає міський голова Олександр Мамай. – Такого ремонту вистачило б на півроку-рік, а далі – знову «латати». Натомість сьогодні передбачене фінансування капітального ремонту всієї дороги на вулиці Лисенка, адже старий асфальт тут уже повністю непридатний.

На ремонтні роботи з міського бюджету виділено понад 4 млн грн. Міський голова Олександр Мамай зауважує, що дорога має бути відремонтована до 1 вересня, аби шкільний автобус безперешкодно та безпечно доправив наших дітей до навчальних закладів.

Шляховики, які мають досвід прокладання доріг по всій Україні, розповідають, що на вулиці Лисенка працює хороша німецька техніка. Окрім того, асфальт кладуть з підсиленим додаванням бітуму, так що перед місцевими жителями не буде соромно. По завершенні дороги на Лисенка техніка перейде нижче до «серпантину» – на вулицю Свердлова. Після цього заплановані роботи на вулицях Сковороди, Козака, Шолом-Алейхема, Панянка, майдані Незалежності.

Нагадаємо, що в місті ремонтуються не лише магістралі, а й провулки, дворові проїзди. Нині триває ремонт дворових проїздів у мікрорайонах Половки, Алмазний, уже майже завершено роботи на Подолі. Нещодавно розпочався ремонт у мікрорайоні Огнівка.

Працівники комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» розповідають, що роботи йдуть згідно з графіком і триватимуть доти, доки дозволятимуть погодні умови. Відтак до початку холодів у Полтаві буде відремонтовано більшу частину доріг.
Володимир Сулименко, 20.08.2015, 12:431057
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень