«Металург» (Запоріжжя) – «Ворскла» (Полтава) – 1:1
Голи: Корнєв, 34 – Дитятьєв, 61.

«Металург»: Старцев – Пашаєв, Помазан, Лисицький, Каплієнко – Орелесі, Гвілія Татарков, Жураховський (Платон, 69), Юсов (Попов, 67) – Корнєв (Демченко, 60).
«Ворскла»: Ткаченко – Сімінін, Дитятьєв, Є.Ткачук, Пердута – А.Ткачук (Бараннік, 81), Чеснаков (Скляр, 46) – Турсунов, Громов – Шиндер, Ковпак (Бартуловіч, 53).

Футболісти «Ворскли» зі старту окреслили свою перевагу. Гості діяли активно, однак знову все псувала одноманітність, адже більшість атак завершувалася примітивними прострілами або навісами. Запоріжці заграли десь після 30-ї хвилини і змогли реалізувати одну зі своїх атак. Жураховський, грамотно відтерши корпусом опонента, на правому фланзі прийняв передачу з глибини, наблизився до лінії воріт та сильно прострілив у напрямку Корнєва. Молодий нападник вискочив із-за спин захисників «Ворскли» і переправив м'яч до сітки – 1:0. Наші футболісти кинулися відіграватися, але до перерви створити чогось небезпечного не змогли.

Другий тайм мало чим відрізнявся від першого. «Металург» остаточно перейшов на контратаки, але небезпеки для воріт Ткаченка майже не створював. «Ворскла» хоча й нічого, крім навісів, не показала, але цього вистачило, щоб зрівняти рахунок. Громов подав кутовий, а Дитятьєв точним ударом головою переправив м'яч точно в кут – 1:1. Таким вдалим видався дебют Олексія за «Ворсклу». До кінця матчу під акомпанемент дощу «Металург» упевнено стримував атаки суперника. У підсумку чергова, уже п'ята у цьому сезоні, нічия «Ворскли».

Результати інших матчів 5 туру Прем'єр-ліги України 2015/2016: «Шахтар» – «Дніпро» – 0:2, «Олімпік» – ФК «Олександрія» – 1:0, «Динамо» – «Карпати» – 3:0, «Сталь» Д – «Волинь» – 1:2, «Металіст» – «Говерла» – 2:2, «Чорноморець» – «Зоря» – 0:2