10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Литовсько-білоруський вояж «Колоса»

Мотобольний клуб «Колос» із Нових Санжар провів три товариські міжнародні матчі у Литві та Білорусі.

15 серпня в литовському місті Кретинга наші земляки зустрілися з місцевою командою «Мілда». Господарі поля перемогли наших мотоболістів 5:2. У складі «Колоса» забитими м'ячами відзначилися Сергій Пузик і Валерій Зимівець. У складі «Мілди» м'ячі забивали: Ренатас Жюбріс – 2, Мантас Вечерскіс – 2 і Лукас Шимкус. Після чого 17 серпня новосанжарський «Колос» зіграв у Литві другий товариський матч з командою «Бартува» (Скуодас). Гра була дуже напруженою, сповненою високих швидкостей та емоцій. Гол у складі нашої команди забив Сергій Пузик, але пропустили у свої ворота новасанжарські мотоболісти три.

У заключному поєдинку, що відбувся 18 серпня у столиці Білорусі, «Колос» зустрівся із місцевою «Зорею». У першому таймі господарі випустили основний склад і забили три м'ячі. Після чого гра перейшла на зустрічні курси. Гості часто контролювали м'яч, хоча й поступалися в індивідуальній майстерності. У другому таймі «Колос» знову пропустив, а вже після рахунку 4:0 пішов ва-банк. Наші земляки «насіли» на ворота суперника, та цього дня голкіпер «Зорі» Шуппо був на висоті й демонстрував неймовірні сейви. Та все ж в останньому четвертому таймі «Колос» зумів «розмочити» рахунок, у складі наших земляків відзначився Вадим Кондратенко – 4:1.