19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

На Схід поїхали тільки досвідчені правоохоронці

Відбулася чергова ротація правоохоронців з Полтавщини, які несуть службу в зоні АТО. Цього разу на Схід вирушили 180 бійців зведеного загону працівників міліції, батальйону спеціального призначення «Полтава» та «Кременчук». Кількість бійців, які поїхали з Полтави, зменшили на двадцять чоловік.

Проводжали правоохоронців рідні, друзі та колеги. Начальник УМВС України у Полтавській області полковник Олег Бех побажав землякам успіху та висловив упевненість, що вони з честю виконають покладені завдання і живими повернуться додому.

Провести захисників щоразу приходять школярі. Учні Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І.П. Котляревського прочитали вірші та подарували правоохоронцям власноруч виготовлені обереги.

Благословив на добру путь бійців протоієрей Іван, секретар архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора. Він окропив бійців святою водою, побажав повернення додому без втрат і роздав іконки з молитвою.

На виконання завдань цього разу вирушають практично всі досвідчені бійці. Нові добровольці нині проходять навчання.

– З урахуванням проведеної ротації, наші колеги виїжджають в основному до Луганської області. Це близько 130 осіб. І 50 – для охорони громадського порядку і виконання певних завдань МВС Донецької області в Костянтинівку, – розповів Олег Бех. – У зоні АТО міліціонери допомагатимуть своїм колегам патрулювати, виявляти та знешкоджувати диверсійні групи, чергувати на блокпостах, забезпечуватимуть охорону громадського порядку. Відрядження триватиме щонайменше місяць – до нової ротації.

– Зараз хлопців перевели з передових позицій на другу лінію оборони. Раніше ми виконували бойові задачі в секторі «М» разом із полком «Азов» – Маріуполь, Широкине, потім у секторі «А» в Луганській області, – розповів командир батальйону «Полтава» Юрій Анучін. – Та на другій лінії теж вистачає роботи – патрулювання, чергування на блокпостах. Тим більше, що криміногенна ситуація в секторі «А» надскладна. Заходять диверсійно-розвідувальні групи, які просуваються в тил на 20–30 кілометрів. Роблять вони це під мінометним обстрілом і так само відходять назад. Це не колишні донбаські шахтарі чи трактористи, як дехто каже, а підготовлені російські спецназівці. Та ми з ними боремося, виловлюємо і передаємо СБУ.

Командир батальйону «Полтава» запевнив, що в підрозділі повний порядок, надзвичайних ситуацій та порушень серед бійців немає. Хлопці їдуть із бойовим настроєм.

Нагадаємо, вперше полтавські бійці вирушили в зону проведення антитерористичної операції наприкінці травня минулого року.
Володимир Сулименко, 03.09.2015, 10:48719
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень