«Ворскла» здобуває довгоочікувану першу перемогу

«Ворскла» (Полтава) – «Металіст» (Харків) – 1:0,
Гол: Дитятьєв 86

«Ворскла»: Ткаченко – Сімінін, Даллку (к), Дитятьєв, Пердута, Ткачук, Скляр (Бартуловіч 76), Турсунов, Міщенко (Ковпак 70), Громов, Шиндер (Баранник 36).

Зустріч господарі розпочали агресивніше, але слід зазначити, що посприяли ефективності полтавських атак і провали в оборонних лавах гостей. Спочатку Громов наодинці вривався до володінь Погорілого по лівому краю. Сам Артем брати на себе відповідальність за момент не наважився, а вирішив віддати на протилежний бік карної зони, куди вривався Турсунов, але харків’яни ліквідували загрозу.

Ще в одному епізоді Турсунов, обігравшись на місці правого інсайда в стінку з Міщенком, уже проскакував повз Довгого і цілком міг виходити на ударну позицію, проте дістав по ногах. Штрафний з району кута карного майданчика Міщенко пробив надзвичайно вишукано: підсічкою по дузі він спрямовував кулю в дальній нижній кут – Погорілий зіграв не менш красиво, відбивши м’яч однією рукою на кутовий.

Полтавці перегравали суперників у сере-дині поля повністю. Зрештою гості стартовий шквал витримали, а ближче до середини тайму «Ворскла» трохи видихнулася. Харків’яни стали грати активніше й навіть спромоглися до завершення першого тайму подати три кутових і один штрафний.

Початок другої половини зустрічі був теж за гостями, проте на полі не відбувалося нічого суттєвого. Бартуловіч, вийшовши на заміну у складі «Ворскли», своєю рухливістю й наполегливістю суттєво підсилив атакувальний потенціал. Єдиному й переможному голу в цьому матчі передував удар Громова з близької відстані, після якого м’яч зрикошетив від захисника на кутовий. Після подачі корнера зліва м’яч перелетів у район протилежного кута карного майданчика, звідки Даллку виконав навіс, а інший захисник – Дитятьєв, вигравши у суперників позицію, пробив головою під поперечину – 1:0. Олексій забиває у другому турі поспіль і приносить таку довгоочікувану, після серії з п’яти нічиїх, перемогу.