25 березня 2019 • № 12 (1548)
Rss  

Подарунки від «Школярика» полтавській малечі

Повну залу веселої й галасливої малечі зібрав у Галереї мистецтв благодійний захід «Школярик». Організатори подбали, аби в перші дні навчального року якомога більше полтавської дітвори, зокрема пільгових категорій, отримали подарунки з канцелярським приладдям. Цього разу олівчики, пенали, фарби й фломастери, інші абсолютно необхідні в школі речі знайшли 150 талановитих власників.

Захід є традиційним, уже не один рік міська влада дбає про комплексну підтримку дітей, особливо з соціально незахищених сімей. Нині на закупівлю якісного канцелярського приладдя для малечі витрачено з міського бюджету близько 17 тисяч гривень. І дітвора тішилась подарунками – в їх барвистій уяві вже поставали цілі світи, які вони намалюють завдяки кольоровим обновкам.

Юних гостей розважали досвідчені артисти – на імпровізовану сцену вийшли кращі з кращих вихованців Творчого центру Наталії Май і міського Будинку культури. Виступати перед ровесниками, на думку артистів, ще цікавіше й відповідальніше, бо ж мами й бабусі своїх талановитих улюбленців овацією вітають за всілякої нагоди, а ось повагу першокласників потрібно було заслужити. Дитяча забава вдалась на славу завдяки чуйним дорослим, які подбали про чудову організацію, й гарну атмосферу дружної родини.

Нині в Полтаві проживає 19 тисяч 465 дітей різних пільгових категорій, які потребують посиленої уваги й підтримки з боку держави і місцевої влади. Цим літом профінансовано з міського бюджету на оздоровчу кампанію майже 6 мільйонів гривень, що у 2,5 раза більше, ніж за відповідний період 2014 року. Також міською владою виділено 2 мільйони 250 тисяч гривень на закупівлю путівок до дитячих таборів, що дозволило відправити на відпочинок 719 діток пільгових категорій.


Із загальної кількості дітей, оздоровлених із міського бюджету, – 85 з родин учасників бойових дій, 42 дитини з родин внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та місць проведення АТО.

– Щиро вітаю вас із початком нового навчального року, шановні батьки, вчителі, вихователі й кращі в світі діти! – звернувся до присутніх міський голова Олександр Мамай. – Ми з вами прекрасно розуміємо, що майбутнє нашого міста й держави знаходиться в цих крихітних рученятах, країну будуть будувати наші з вами діти. Життя наших синів і донечок буде сповнене різних подій, та ми повинні подбати, аби їх дитинство було добрим і казковим, сповненим мудрістю й любов’ю. Шановні педагоги! Дякую вам за порядність, відповідальність і неймовірну ласку до кожного вашого учня! Сподіваюсь, що кожне дитя, що йде тепер до школи, знайде там не лише знання й уміння, а й вірних друзів на все життя!
Марія Бойко, 10.09.2015, 13:34557
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
<лютий