20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Країна дитячих мрій відкрила свої двері для юних полтавців

День відкритих дверей відбувся 6 вересня у Палаці дитячої та юнацької творчості. Яскравий та цікавий презентаційний захід пройшов під гаслом – «Країна дитячих мрій».

Варто зазначити, що воно було вибране не випадково, адже подібна назва дуже точно відображає все те, що кожна дитина може знайти тут.

Цього дня в актовому залі ПДЮТу яблуку ніде було впасти. Зібралися батьки, майбутні та нинішні вихованці, люди, яким цікаво все, що стосується розвитку та виховання успішного підростаючого покоління.

Концертну програму відкрив народний художній колектив «Ансамбль танцю «Барвінок», що по праву вважається однією з «родзинок» цього закладу.

Ведуча свята розповіла, що художнім керівником колективу є заслужений працівник освіти України Тетяна Безгрєшнова, а ставити як народні, так і сучасні танцювальні номери їй допомагають талановиті хореографи Олена Фесенко, Марина Курило та Сергій Губа. Найстаранніші вихованці, пройшовши курс навчання в групах початкової хореографії, переходять до основного складу цього знаного колективу. На сьогодні «Ансамбль танцю «Барвінок» є десятиразовим володарем Гран-прі та лауреатом численних фестивалів і конкурсів як обласного, всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

Ще одна гордість палацу – спортивно-танцювальний клуб «Акцент» під керівництвом Олени та Олега Рагуліних, в арсеналі якого теж дуже багато нагород і перемог у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

У Палаці можна навчитися грати на музичних інструментах (акордеон, баян, цимбали, фортепіано), розвинути свої співочі таланти (гурток логопедичного співу та ансамбль «Кришталеві нотки», гурток «Перлинки», вокальна студія та ансамбль «Дзвіночок»).

Тим, хто хоче опанувати правильну і грамотну українську мову, – пряма дорога у мовний гурток «Словограй», а для дітей, які бажають вивчити іноземну мову, вже не перший рік успішно діє гурток англійської мови.

Для любителів малювання і рукоділля у палаці на вибір – ціле розмаїття гуртків: «Умілі руки», «Юний дизайнер», «Гончарик», «Хенд мейд», зразковий художній колектив «Господарочка», студія образотворчого мистецтва «Соняшник», гурток «Барви», гурток м’якої іграшки «Чародії» та інтер’єрної іграшки «Тільда мода», гурток крою та шиття. Для тих, хто захоплюється літаками, чудовим рішенням стане гурток авіамоделювання, а любителям помайструвати та полагодити техніку, – радіо-технічний гурток.

І це – далеко не всі гуртки, якими багатий палац. Кожна дитина обов’язково знайде справу до душі. Саме на цьому наголосила і заслужений працівник освіти України, директор ПДЮТу Валентина Дрозд.

– Те, що ви до нас прийшли, говорить про високу оцінку нашої роботи, і насамперед про те, що наші діти, вихованці палацу, – найкращі, найталановитіші діти! – зазначила Валентина Давидівна, вітаючи присутніх у залі. – Я впевнена, що кожен із вас, маленькі полтавці, зможе обов’язково знайти щось для себе. Тож я бажаю вам гарного, теплого, сонячного дня у нашому палаці й хай вам усім щастить!
Оксана Ханас, 14.09.2015, 13:46743
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень