21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Керівники місцевого самоврядування демонстрували приклад здорового способу життя


На веслувальній базі «Олімпійські надії» у селищі Климівка відбулася обласна спартакіада серед сільських, селищних голів, голів районних рад, їх заступників і працівників обласної ради. Представники двадцяти команд змагалися не тільки зі своїми опонентами але ще із не по-осінньому пекучим сонцем. Визначали кращих спортсменів із пляжного волейболу, гирьового спорту, перетягування канату та шашок.

Гаряче в прямому і переносному значенні цього слова було на помостах гирьовиків. Учасники добре підготувалися, і кожен з них значно покращив свої минулорічні показники. Про це говорять і самі результати. Вісім чоловік підняли пудову гирю більше ста разів протягом 5 хвилин. До цієї когорти найсильніших увійшов і голова обласної ради Петро Ворона. А переможцем уже четвертий рік поспіль став сільський голова с. Валки (Полтавський район) Віктор Якимович. Він підняв гирю 125 разів. Із результатом 120 підйомів другу сходинку посів голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко. Трійку найсильніших замкнув сільський голова с. Ручківки Гадяцького району Володимир Гнатенко – 119 підйомів.

У змаганнях із шашок місця розподілилися таким чином:
Командний залік: 1-е місце – Зіньківський район, 2-е місце – Оржицький район, 3-е місце – Козельщинський район
Особистий залік: 1-е місце – Сергій Хоменко, 2-е місце – Володимир Карпов, 3-е місце – Григорій Гаврилець.

Серед аматорів пляжного волейболу найкращими стали представники Глобинського району, на другому місці – керівники місцевого самоврядування Решетилівщини, на третьому – Хорольського району.

Найцікавішими та найемоційнішими виявилися змагання з перетягування канату. Тут рівних не було сільським головам Кобеляцького району на чолі з головою районної ради Василем Мірошниченком. Друге місце посіли новосанжарці, і третя сходинка у дружнього колективу Диканського району.

У загальнокомандному заліку вперше чемпіонами стали керівники місцевого самоврядування Гадяцького району, срібні нагороди у керівників Кобеляцького району, бронзові – у представників Оржицього району. Хочеться відзначити дружню атмосферу, яка панувала на змаганнях. Щирість, відкритість, доброзичливість у ставленні кожного учасника один до одного. Хочеться відзначити якісну підготовку місць проведення змагань працівниками веслувальної бази «Олімпійські надії» на чолі з директором ДЮСШ Анатолієм Демчуком та чітку і злагоджену роботу суддівської колегії на чолі із Віталієм Зінченком.

Усі переможці й призери отримали медалі, грамоти, пам’ятні вимпели, кубки від обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос»АПК України
Іван Мольченко, 14.09.2015, 13:59669
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень