18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Четверо учнів Тетяни Яцун отримали по 200 балів з математики на ЗНО-2015

Найбільша нагорода для вчителя й найвища оцінка його праці – досягнення учнів, їхня щаслива доля.

Героїня нашого матеріалу – Тетяна Яцун, учитель Полтавської гімназії №31, чия спільна праця з учнями у 2015 році не могла нікого лишити байдужим. 20 учнів її 11-В класу здавали зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Чотири отримали 200 балів. Одна з випускниць, Юлія Тихоненко, додала до найвищого здобутку з математики ще й 200 балів з української мови. 15 із 20 дітей отримали результат 190 балів і вище. Найнижчий результат – 180 балів. Цікавимося, які ж складові цього успіху.

– Насамперед запорука успіху в тому, що ми живемо в Полтаві. З 1992 року наша школа працює у статусі гімназії, а значить, попри складні часи, виділяються кошти на поділ школярів на групи при вивченні профільних предметів, допрофільну підготовку, – говорить директор навчального закладу Наталія Положишник. – Управління освіти фінансує міжшкільні гуртки з вивчення базових предметів, лекційні години для викладачів вищих навчальних закладів нашого міста. Учні гімназії щорічно беруть участь не тільки у Всеукраїнських олімпіадах із базових дисциплін і пишуть науково-дослідницькі роботи до Малої академії наук України, а й стають учасниками різноманітних конкурсів, що проводять вищі навчальні заклади Полтави. Діти постійно орієнтовані на досягнення кращих результатів, досягнення успіху.

– Ми провели безліч навчальних екскурсій з метою актуалізації знань учнів, наближення їх до практичного застосування в житті, соціалізації, – зазначає Тетяна Яцун. – У цілому це результат спільних зусиль учителя, учнів, зацікавленості та небайдужості батьків, системи роботи педагогічного колективу.


Довідка:

Тетяна Яцун – учитель математики Полтавської гімназії №31. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Працює в гімназії 21 рік. За час роботи підготувала 52 призерів ІІ, ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та І, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Тетяна Мунхонівна має відмінну науково-теоретичну підготовку і ґрунтовно володіє сучасними методами викладання, стежить за новинами в розвитку математики як науки і використовує це у своїй роботі. Її уроки вирізняються продуманою структурою, чітко поставленою метою, конкретними завданнями.

Учні на її уроках – безпосередні учасники навчального процесу, уміють самостійно працювати, критично мислити, активні в пізнавальній діяльності. Діти відчувають себе дослідниками, мають змогу зіставляти, порівнювати, шукати і знаходити істину.

Широкий професійний кругозір, постійні творчі пошуки нового, неординарний підхід до організації процесу навчання сприяють створенню творчої атмосфери на кожному уроці: у класі не побачиш нудних облич, відсутніх і неуважних поглядів.

Своїм досвідом учитель ділиться з колегами на кафедрі та вчителями міста. Розробки її уроків були надруковані в журналі «Математика в школах України» та в математичному он-лайн журналі. Методичний посібник «Малюємо на координатній площині» використовують учителі гімназії у роботі в профільних класах.

Тетяна Мунхонівна в роботі дотримується педагогічної етики, працює в тісному контакті з батьками, має заслужену повагу серед учнів і батьків.

У минулому 2014–2015 н. р. випустила клас з математичним профілем навчання. Серед 20 учнів зазначеного класу четверо здобули під час ЗНО 200 балів, найнижчий результат – 180 балів. Двоє учнів отримали 199,5 балу. Подібний успіх – результат комплексної роботи.

Оксана Іваненко
Іван Мольченко, 02.10.2015, 11:532895
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень