19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Досягнення полтавських вихователів оцінили на всеукраїнському рівні

На всеукраїнському фестивалі-огляді матеріалів з патріотичного виховання «Україна – рідний край» перемогу здобув колектив Полтавського дошкільного закладу компенсуючого типу № 78 «Пізнайко».

Із Полтави участь у конкурсі взяли вісім закладів дошкільного виховання і три спеціалізованих навчально-виховних комплекси. За правилами конкурсу педагогічні колективи мали подати готовий урок патріотичного виховання, який оцінювала професійна суддівська комісія. Полтавське бачення ідеального уроку здобуло першість.

– Коли людина будує дім, то починає з фундаменту. А дошкільна освіта – це фундамент майбутнього громадянина, – розповідає Жанна Мігушкіна. – Суть нашого уроку полягала в тому, що наше місто хоч і маленьке, але ми його любимо. На занятті ми показали, що маленькі громадяни знають Полтаву, назви вулиць, парки, розказували, як мандрують ними з батьками. Малеча розповідала дорослим, як поводитися в зелених зонах міста. Діти проводили маленький екскурс для батьків, розповідаючи, чому вулиці мають ті чи ті назви, яким вони бачать місто в майбутньому і те, як воно змінюється сьогодні.

Урок передавали на розгляд в електронному вигляді, до нього увійшли слайди, тексти та багато допоміжних матеріалів. Остаточне рішення про перемогу приймалося на рівні Міністерства освіти, хоча значення мали голоси і самих учасників.

– За Полтаву голосували спеціалісти з Одеси, а ми – за них, – додає Жанна Станіславівна.

Як приз колектив отримав сертифікат на річну передплату видань «Дошкільне виховання», «Палітра педагога» та «Джміль». За словами педагогів, кориснішого подарунку годі й бажати:
– Велику роль, і конкурс це показав, має самостійна освіта педагогів. Коли їм надають усі матеріали – інтернет, спеціальну періодику, де є приклади роботи їхніх колег, це, звісно, дуже впливає на професійний рівень. Зараз на передплату фахових видань ми витрачаємо шість тисяч гривень на рік, знаходити ці кошти допомагають спонсори, небайдужі громадяни міста. Із виграною передплатою працюватиметься значно простіше.

Тепер колектив садка сподівається, що робота не пройде даремно, а вихованці, ким би вони не стали в майбутньому, не забудуть своєї маленької батьківщини.
Сергій Лещенко, 05.10.2015, 12:002448
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень