13 грудня 2018 • № 50 (1534)

В Одесі гралося по-різному

Так вийшло, що полтавська «Ворскла» протягом тижня провела два матчі в Одесі проти «Чорноморця». Спочатку це була перша зустріч 1/8 фіналу Кубка України, а потім матч дев'ятого туру Прем'єр-ліги України.

«Чорноморець» (Одеса) – «Ворскла» (Полтава) – 0:1
Гол: Бартуловіч, 40.

«Ворскла»: Ткаченко – Пердута (Квасний, 74), Даллку, Є.Ткачук, Сімінін – Чеснаков (А.Ткачук, 46), Бартуловіч – Громов, Турсунов – Бараннік (Шиндер 46), Ковпак.

У першому таймі одесити володіли перевагою, створили чимало моментів, але з реалізацією у молодої команди не виходило. Натомість «Ворскла» реалізувала один із двох своїх небезпечних випадів. Турсунов із лівого флангу зі штрафного не навісив, а відпасував низом у штрафний майданчик на Бартуловіча, який без роздумів пробив у ближній кут воріт Боровика, – вийшло досить ефектно – 0:1.

По перерві полтавцям вдалося збити атакувальний порив «Чорноморця» і втримати переможний рахунок. Перемога на чужому полі значно підвищила шанси «Ворскли» пройти до чвертьфіналу Кубка України.

«Чорноморець» (Одеса) – «Ворскла» (Полтава) – 0:0

«Ворскла»: Ткаченко – Сапай, Даллку, Дитятьєв, Сімінін – Чеснаков, Ткачук (Ковпак, 71) – Турсунов, Громов, Бартуловіч – Шиндер.

Гості зробили ставку на швидкий гол і мали кілька нагод, щоб відкрити рахунок у матчі. Гостро діяли в атаці Громов та Шиндер. На 62-й хвилині «Чорноморець» отримав чисельну перевагу. Бартуловіч під час верхової боротьби за м'яч ліктем ударив у шию Гадрані, за що отримав пряму червону картку від арбітра (на фото). Ось тільки особливо одеситам в атаці це не допомогло. Більш того, господарі ледь не пропустили гол, коли Даллку після подачі кутового пробив без перешкод з льоту метрів з 12-ти, але м'яч влучив у стійку воріт Боровика. Тренер «Ворскли» Василь Сачко навіть дозволив собі випустити замість опорного півзахисника Ткачука номінального форварда Ковпака. Кінцівка зустрічі хоча й залишилася за моряками, рахунок розмочити їм не вдалося – 0:0.

Результати інших матчів дев'ятого туру Прем'єр-ліги України 2015/16: «Олімпік» – «Шахтар» – 2:3, «Динамо» – «Говерла» – 2:0, «Сталь» Д – «Металург» З – 3:0, «Зоря» – ФК «Олександрія» – 1:1, «Металіст» – «Дніпро» – 1:2, «Карпати» – «Волинь» – 0:2.