26 травня 2019 • № 21 (1557)

Перший матч — перша перемога

Полтавська жіноча команда з футзалу «ПЗМС» (колишня «Ніка»), яку тепер узяв під своє крило завод медичного скла, у стартовому матчі чемпіонату України розгромила вдома сумчанок із команди СумДУ-УАБС (академія банківської справи) з рахунком 6:1. Лише в першому таймі гості змогли протистояти полтавкам і навіть зрівняли рахунок, однак надалі наші дівчата жодних шансів їм не залишили.

А перед початком матчу відбулася урочиста церемонія відкриття чемпіонату: футболісток і глядачів вітали голова Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький, представники клубу юних десантників «Гвардія», хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишнього тренера «Ніки» Сергія Ягодкіна.

Уже перший матч показав, що «ПЗМС» під силу поборотися за медалі найвищого ґатунку в чемпіонаті країни, участь у якому беруть шість команд, а змагання проходитимуть у два етапи. Наступну гру наші дівчата проведуть 3 жовтня теж у рідних стінах – у спорткомплексі ПЗМС проти команди «Merry Land-КСДЮСШ-8 (м. Харків). Початок матчу о 13.00.