22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Відкриті уроки футболу» стали справжнім святом популярної гри

Ті, хто минулого тижня – з вівторка по четвер – випадково потрапляв на стадіон «Динамо», не переставали дивуватися, адже на полі зазвичай рідко побачиш таку кількість футболістів. Тим паче, коли тут не просто тренуються, а навіть грають… десятки команд одночасно. І всі – школярі, до того ж не лише хлопчики, але й дівчатка! Саме такі міні-матчі відбувалися у рамках «Відкритих уроків футболу» ФФУ, які проводила тут Федерація футболу Полтавської області за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому й управління освіти.

Загалом у «Відкритих уроках» узяли участь понад 200 школярів із 12 шкіл міста, серед яких 75 дівчаток. Були й діти переселенців, діти з багатодітних сімей, підлітки, схильні до правопорушень.

Захід, про який ми вже писали в минулому номері, і справді виявився масовим. А завершився він урочистостями, де нагородили кращих, але загалом ніхто не залишився без подарунків. Юних футболістів зі шкіл міста вітали голова Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький, начальник управління кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС України у Полтавській області Жанна Ахіджанян, тренери.

– Торік такі уроки ми проводили в Кобеляках, цього року в Полтаві, – зазначив Олександр Кудацький. – І, як бачимо, є і масовість, і результат. Принаймні якщо сьогодні хтось зі школярів уперше вийшов на справжнє футбольне поле і вдарив кілька разів по м’ячу, то запам’ятає це на все життя, а з когось, можливо, і справжній футболіст виросте.

Олександр Кудацький і Жанна Ахіджанян вручили дітлахам призи та грамоти, а всім командам дісталися найцінніші нагороди фестивалю – набори футбольних м’ячів. А кращим гравцям – ще й солодкі призи.

Заступник голови ФФП, голова Федерації футболу Полтави Олександр Дігтяр зазначає, що «Відкриті уроки футболу» вкотре продемонстрували величезний потенціал цієї популярної гри для фізичного виховання школярів, дали новий поштовх для розвитку дитячого футболу в місті.

Віталій Скобельський, 05.10.2015, 15:48612
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень