17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Полтавських освітян вітали з професійним святом

Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на отримання однокімнатної квартири вчителю математики та керівнику зразкового гуртка «Театр естрадної пісні» Полтавської гімназії №6 Олені Крюковій.
У Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. На святкування були запрошені представники трудових колективів шкіл, дошкільних, позашкільних закладів Полтави, а також вищої, професійної освіти та інших освітніх установ, розташованих на території міста, – усього понад дві з половиною тисячі представників галузі.

Урочиста частина розпочалася демонстрацією інтерв'ю на проекторному екрані з представниками різних професій, які пригадали своїх учителів та їхнє значення у становленні особистості. Після цього присутні переглянули міні-відеофільм «Коли щасливий педагог». У фільмі було відображено різні аспекти педагогічної роботи: працювати творчо, за покликом серця на благо дітей.

Зі щирими словами вітання звернувся до присутніх освітян міський голова Олександр Мамай:
– Саме педагогам, мудрим та справедливим, принциповим та вимогливим, держава довірила найдорожче – наших дітей. На ваших плечах лежить величезна відповідальність – формування майбутнього. З року в рік ви виховуєте освічених, самодостатніх, культурних і творчих особистостей. Ви наповнюєте дітей знаннями і, що найголовніше, – прищеплюєте прийдешньому поколінню любов до добра, до ближнього, до Батьківщини. Кожного року з-під вашого крила у світ вилітають ті, у чиїх руках зосереджене майбутнє країни! Спасибі вам за це!

За багаторічну сумлінну працю, значні досягнення в навчально-виховній, громадській роботі, вагомий внесок у вихованні дітей та з нагоди професійного свята, Дня працівника освіти, міський голова Олександр Мамай нагородив кращих із кращих працівників педагогічної ниви грамотами та подяками, зокрема і з врученням нагрудних знаків, та грошовими винагородами. Окрім цього, до професійного свята всі працівники освітньої галузі отримали премії в сумі 600 гривень.

Особливим подарунком стали сертифікати на отримання житла – однокімнатної квартири від міського голови Олександра Мамая. Відтак омріяні сертифікати отримали вчитель математики та керівник зразкового гуртка «Театр естрадної пісні» Полтавської гімназії №6 Олена Крюкова; учитель початкових класів спеціалізованої школи №3 Алла Каліман; майстер виробничого навчання Полтавського професійного ліцею транспорту Олександр Губернаторов; майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного училища №4 м. Полтави Лідія Прядка; учитель української мови та літератури Полтавської загальноосвітньої школи №7 ім.Т.Г.Шевченка Оксана Вареник; практичний психолог спеціальної школи №39 Олена Халюза.

Завершився вечір приємним подарунком – концертом талановитого українського співака, композитора та автора пісень Олега Винника.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 09.10.2015, 12:18575
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень