23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Полтавою — з «Полтавським вісником»!


Теплого осіннього дня у парку «Перемога» відбулося відкриття традиційної легкоатлетичної естафети на призи газети «Полтавський вісник» з нагоди Дня міста. Ці змагання об'єднують найсильніші легкоатлетичні команди навчальних закладів Полтави. Цього року в естафеті взяли участь близько 700 спортсменів.

Нагродження переможців.
З вітальним словом виступили заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Юлія Приходько, редактор газети «Полтавський вісник» Лариса Семеняга, учасник АТО, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з веслування на байдарках і каное В'ячеслав Жиленко та заслужений тренер України з легкої атлетики Іван Глушко.

Змагання проводилися у шести номінаціях і були організовані на високому рівні, хоча бувало всього, особливо в забігу серед школярів. Іноді виникала плутанина, хто бігтиме на етапі – хлопчик чи дівчинка, або взагалі забували виставити учасника на етап. Але здивував учитель фізкультури, який вибіг за три метри до фінішу обіймами вітати свою ученицю, і зрештою… її обігнали інші. У підсумку цей навчальний заклад опинився поза призерами. А ось хто потрапив до їх числа:

молодші школярі: перше – гімназія №17, друге – ЗОШ №30, третє – гімназія №31;
старші школярі: перше – гімназія №33, друге – ЗОШ №19, третє – гімназія №14;
ПТУ (дівчата): перше – Полтавський ліцей сфери послуг №59, друге – Полтавський професійний ліцей №51, третє – ПТУ №31;
ПТУ (хлопці): перше – Полтавське вище міжрегіональне професійне училище ім.Бірюзова, друге – Полтавський професійний ліцей, третє – ПТУ №17;
коледжі та технікуми: перше – політехнічний коледж, друге – кооперативний технікум, третє – аграрно-економічний коледж;
вищі навчальні заклади: перше – Полтавський національний технічний університет, друге – Полтавський національний педагогічний університет, третє – Полтавська державна аграрна академія.

Організаторами легкоатлетичної естафети виступили редакція газети «Полтавський вісник», управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, комунальний заклад «Полтавський міський заклад центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та міське управління освіти.

Команди-переможці та призери отримали кубки, передплату від редакції газети «Полтавський вісник» та грамоти від управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Гімназія №17.
Гімназія №33
Полтавське вище міжрегіональне професійне училище ім. Бірюзова.
Полтавський національний технічний університет.
Політехнічний коледж.
Полтавський ліцей сфери послуг.
Володимир Сулименко, 09.10.2015, 13:311107
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень