18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Ми віримо в Україну та її майбутнє!

«О Всемилостивна Богородице Діво і Властителько, вислухай нас, що молимося Тобі, і яви милість Твою на людях Твоїх, моли Сина Свого, щоб нам звільнитися від усякого зла, і збережи країну нашу, наше місто…». Саме молитвою розпочався урочистий патріотичний концерт з нагоди Дня захисника України у Палаці дозвілля «Листопад». І недаремно, адже 14 жовтня весь український люд відзначає величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня святкують і День українського козацтва. Це свято у свідомості народу асоціюється з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність, захист кордонів рідної землі.

За ініціативою Олександра Мамая до Дня захисника України родини кожного полеглого полтавця отримали матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень.
На урочистий захід запросили військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни та військової служби, воїнів-інтернаціоналістів.

Для гостей концерту співали Український народний хор «Калина» Полтавського педагогічного університету ім.В.Г.Короленка, заслужений артист України Валерій Соколик, Наталія Дяченко, Данило Ревека, зведений хор ДМШ, полковник міліції Юрій Сулаєв та майор міліції Віталій Тітенко, заслужена артистка України Наталія Сулаєва. Також присутніх вітали найкращі ансамблі та колективи міста.

Захисників України зі святом вітав міський голова Олександр Мамай. Він звернувся до присутніх зі словами вдячності всім, хто стоїть на варті безпеки, добробуту та миру.

– У цей чудовий день я звертаю своє слово до тих, у чиїх руках майбутнє нашої країни! Ви – нащадки козаків, воїнів-визволителів! Дивлячись на вас сьогодні, я можу з упевненістю сказати: Україна в надійних руках! Який би шлях у житті ви не обрали, куди не завели б вас життєві стежки, пам'ятайте: чоловік – це опора і захист насамперед для своєї родини! Будьте мужніми і сильними, бо за вами майбутнє нашої країни! – звернувся до молоді Олександр Федорович. − Усім захисникам України, усім чоловікам я бажаю міцного здоров'я, незламної сили духу, удачі й великих звершень!

З особливими словами міський голова звернувся до сімей бійців, які загинули в зоні проведення АТО. За його ініціативою до Дня захисника України кожна родина полеглого полтавця отримала матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн. Пам'ять героїв ушанували хвилиною мовчання.

Зі словами підтримки до матерів загиблих звернувся й архієписком Полтавський і Кременчуцький української православної церкви Київського патріархату Федір.

Протягом концерту в залі панувала атмосфера добра, патріотизму, вдячності героям за їхній бойовий подвиг.

Ми віримо в Україну! Віримо в її майбутнє!
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.10.2015, 12:19574
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень