22 серпня 2019 • № 34 (1570)

«Олімпія» — володар Кубка Полтавщини з футболу

11 жовтня на стадіоні «Лтава» відбувся фінальний матч Кубка Полтавщини з футболу. Зустрічалися «Олімпія» (Савинці) і ФК «Глобине». Уже на сьомій хвилині матчу нападник «Олімпії» Владислав Ковтун прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок. Але загалом гра виявилася напрочуд рівною: у суперників було чимало можливостей як подвоїти рахунок, так і зрівняти його. Однак лише на останніх хвилинах матчу глобинцям удалося уникнути поразки. 1:1 – з таким рахунком і закінчився основний час матчу. Не виявила переможця і додаткова 30-хвилинка. А от у серії пенальті перемогла «Олімпія»!

Почесний трофей переможцям вручив голова обласної федерації футболу Олександр Кудацький (на фото). Відзначили дипломами і кращих гравців матчу, тренерів і суддів. Одержали фіналісти і нагороди від голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександра Удовіченка.

До речі, вперше в історії полтавського футболу уболівальники мали змогу подивитися цей матч завдяки прямій трансляції на каналі «YouTube», яку організували відомий полтавський спортивний журналіст Стані-слав Майзус і команда «Кремінь-ТБ».