25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Олександр Мамай подякував полтавцям за п’ятиріччя співпраці

Каденція чинної міської влади добігає кінця, і цілком логічно озирнутися на ці роки взаємодії, спільних зусиль, суперечок, на успіхи й поразки, оцінити зроблене й поставити собі нові цілі. Міський голова Олександр Мамай зібрав у Палаці дозвілля «Листопад» представників міських управлінь, служб, установ і організацій, насамперед, аби вкотре подякувати й наголосити, що всі досягнення цих п’яти років – спільна перемога громади.

Суха статистика не в змозі передати цілісну картину життя міста, та деякі її рядки варті уваги:
відновлено роботу Центру реабілітації дітей-інвалідів;
відкрито Центр адміністративних послуг для громадян міста;
введено в експлуатацію 42 багатоповерхових будинки, а це понад 250 тис. кв.м, житло отримали 43 родини освітян, 35 працівників охорони здоров’я, 28 дільничних інспекторів, п’ять працівників галузі культури і спорту, 23 особи з числа дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 20 комунальників, усього за цей період поліпшили житлові умови 630 громадян міста;
відремонтовані об’єкти культурної спадщини;
відкриті десятки додаткових груп у дитячих садочках міста, установлені дитячі майданчики;
відкриті нові амбулаторії, проведені капітальні ремонти з акцентами на енергозберігаючі технології у кожному, без винятку, лікувальному закладі;
закуплено великий обсяг надсучасного медичного обладнання;
поповнюються музейні та бібліотечні фонди, культурно-мистецькі заклади презентують Полтаву як духовне серце країни;
проведено ремонт спортивних шкіл №№1, 2 і 4, басейну «Дельфін» та легкоатлетичного манежу;
якщо понад п’ять років тому в спортивних заходах брали участь понад 1800 школярів, то нині спортом займаються більш як 5500 юнаків і дівчат.


За кожним із цих показників стоїть праця багатьох десятків людей, ось їм і дякував міський голова, кожному колективу, як однодумцям, спільні зусилля з якими дали належний результат.

Окремо Олександр Мамай від міської громади поіменно вшанував полтавців, які віддали своє життя в АТО. Завдяки їх подвигу й звитязі тисяч інших воїнів Полтава не зазнала руйнувань, ми можемо працювати на її розбудову. Мер висловив думку, що допоки жива пам’ять про кожного героя – вони не пішли остаточно, подвиг їх житиме в кожному досягненні мирного міста, і кожне дитя має пам’ятати, хто поліг за мир у нашому домі.

– Ці п’ять років ми з вами працювали на благо полтавської громади! Низький уклін вам і велика вдячність! – звернувся до присутніх міський голова Олександр Мамай. – Завдячую долі й довірі полтавців, що довелося працювати на благо рідного міста! Миру нам, добрих справ і впевненості в завтрашньому дні!
Марія Бойко, 22.10.2015, 13:282636
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень