19 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Майбутні перукарі показали зачіски для подуіму

Цими днями свою перукарську майстерність показали учениці ПТУ №31. 18 другокурсниць і дві першокурсниці змагалися за звання найкращої у виконанні подіумної зачіски.

– Цей конкурс у нашому навчальному закладі традиційний, – говорить Алла Журавель, старший викладач ПТУ. – Ми його проводимо щороку серед учнів другого року навчання за професією перукар, і за бажанням у ньому можуть спробувати свої сили учні першого року навчання.

За словами Алли Олександрівни, нинішній конкурс дещо все ж відрізняється від поперед-ніх.

– Сьогодні дівчата змагаються у виконанні подіумної зачіски, – продовжує Алла Журавель. – Вона складніша, вимагає більше фантазії та креативу.

До складу журі, що оцінювало роботу конкурсанток, увійшли провідні перукарі Полтави: Наталія Москівець, директор салону «Молодіжна мода», перукар Людмила Іванченко, а очолювала журі Жанна Лісіна, перукар-модельєр, член Спілки перукарів України, голова правління ГО «Інноваційні технології перукарського мистецтва ХХІ століття».

За умовами конкурсу учасниці мали не просто створити зачіску, а повністю продумати увесь образ, починаючи від макіяжу і закінчуючи одягом. На роботу кожній з них відвели дві години.

Компетентне журі оцінювало також чистоту та якість виконання зачіски, організацію робочого місця, техніку безпеки, зовнішній вигляд самого майстра і власне правильність техніки виконання.

Серед учасниць особливо виділялася робота полтавки Марії Кравченко, яка зробила моделі зачіски, вплівши у волосся макет корабля та сформувавши хвилі з локонів.

– Морську тематику обрала, бо дуже люб-лю море, – пояснила дівчина. Вона з дитинства обожнює перукарську справу і в іншій професії себе просто не уявляє.

За підсумками конкурсу гран-прі виборола Карина Барановська. Перше місце посіла Оксана Бікетова, друге – Марія Кравченко, а замкнула трійку лідерів Анжела Лях.

Перемога у подібних змаганнях дає учасницям додатковий стимул для розвитку, грошову винагороду та привертає до них увагу потенційних роботодавців, адже фото робіт учасниць потім розміщують на сайті училища.

За словами членів журі, рік у рік учениці показують дедалі кращі результати, а викладацький склад ПТУ настільки сильний, що йому можуть позаздрити й вищі навчальні заклади.

– Я вже не перший рік буваю на таких конкурсах, – говорить Наталія Москівець. – І щоразу переконуюся, наскільки зростає рівень учениць. Іноді ми, вже досвідчені майстри, вчимося у них!

Алла Журавель розповіла, що у ПТУ №31 постійно слідкують за тенденціями у перукарській сфері, на базі училища часто проходять семінари та майстер-класи за участю відомих майстрів, а майбутні перукарі ще й активно додатково займаються самоосвітою, вивчаючи нові техніки роботи за допомогою інтернет-ресурсів.

Результат злагодженої роботи педагогів говорить сам за себе: випускники ПТУ працюють у салонах Полтави, Києва та інших міст, адже навчатися сюди приїздять не тільки з міста та області, а й із Західної України, Сумщини, Харківщини, Кіровоградщини.
Оксана Ханас, 22.10.2015, 13:361280
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень