За мить у ворота «Карпат» заб'ють третій гол.
«Карпати» (Львів) – «Ворскла» (Полтава) – 1:3
Голи: Турсунов, 4 (авт.), Бараннік, 38, Бараннік, 49, Ткачук, 72.

«Ворскла»: Богуш – Сапай, Даллку, Дитятьєв, Сімінін – Чеснаков, Скляр – Турсунов, Ткачук, Громов – Ковпак (Бараннік 28).

Господарі відкрили рахунок уже в дебюті матчу. Турсунов, який, намагаючись вибити м’яч після подачі з правого флангу від Кожанова, зрізав кулю в дев’ятку власних воріт – 1:0. «Ворскла» зуміла оговтатися лише в середині першого тайму. Відтак гра пішла на зустрічних курсах. На 37-й хвилині львів’яни втратили реальний шанс подвоїти рахунок. Худоб’як вийшов віч-на-віч з воротарем полтавців, але той зумів відбити удар. Повторний постріл Страшкевича прийняв на себе захисник. І тут же не забарилася відповідь полтавців. Турсунов вирізав подачу з правого флангу в центр штрафного майданчика, де Бараннік перестрибнув захисників та вколотив головою м’яч у сітку – 1:1.

Старт другого тайму вже за «Ворсклою», і знову героєм став Бараннік, який вдало вибрав позицію в штрафному майданчику та замкнув головою подачу від Даллку – 1:2. Після голу фанати «Карпат» влаштувавши на полі димову завісу – суддя навіть припинив гру на кілька хвилин. Проте така «підтримка» гравцям львівського клубу не допомогла. Невдовзі після відновлення гри ворскляни тріумфували втретє. Це Ткачук краще за всіх розібрався у метушні в карному майданчику львів’ян, пробивши під поперечку, – 1:3. Хоча залишалося багато часу, «Ворскла» зуміла довести матч до перемоги.

Останній раз дублем Олег Баранник відзначався у Бухаресті в 2011 році, коли вирішальні два голи полтавця вивели «Ворсклу» до групового етапу Ліги Європи.

Результати інших матчів 11 туру Прем'єр-ліги України 2015/16: «Динамо» – «Шахтар» – 0:3, «Сталь» Д – «Дніпро» – 0:6, «Олімпік» – «Металіст» – 3:0, ФК «Олександрія» – «Волинь» – 3:1, «Чорноморець» – «Металург» З – 5:2, «Зоря» – «Говерла» – 2:1.