10 грудня 2018 • № 49 (1533)

У другому таймі забивали тільки гості

У спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся матч четвертого туру чемпіонату України з футзалу серед команд жіночої Екстраліги. Команда «ПЗМС» приймала «Злагоду» з Дніпропетровська.

Гості від самого початку були фаворитами поєдинку і більше атакували, проте полтавки чудово тримали оборону. А перша ж наша контратака на шостій хвилині призвела до голу у виконанні Таїсії Бабенко, а згодом їй вдалося і подвоїти рахунок – 2:0. До перерви «Злагода» зусиллями Ксенії Гриценко відіграла один м’яч – 2:1.

У другому таймі забивали тільки гості, причому вже на 23-й хвилині рахунок був на користь «Злагоди» (постаралися Ксенія Гриценко та Олена Підгірна). Під завісу матчу полтавки пішли ва-банк і затиснули гостей на їхній половині. В атаку пішла навіть воротар «ПЗМС» Олена Цикаленко. Цим і скористалася дніпрянка Олена Підгірна, яка, вибиваючи м’яч подалі від своїх воріт, влучила в пусту рамку «ПЗМС» – 2:4.